Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti s jícnovým refluxem a hiátovou hernií (brániční kýlou) – zajímala by mne také duchovní příčina a možnost nápravy…podařilo se mi ho vytvořit i u sebe a poslední dobou se s touto diagnozou setkáváme velmi často a medicínské řešení není popravdě moc funkční…o)))

Děkuji Radka Svobodová

Odpověď

Dobrý den,

v empatii je vyhledávací okénko, tam si zadejte jícnový reflux a brániční kýla a přečtěte si dotazy na stejné problémy 🙂

Brániční kýla je ukazatel přetlaku, příliš věcí, které nás ubíjejí jako kameny a my je nedokážeme zpracovat. Obecně se cítíme pod silným tlakem, nedokážeme se uvolnit, zbavit se povinností, máme dojem, že pořád něco musíme. A reflux je jen obranný reflex – bráníme se tomu, nechceme ty nepříjemnosti přijmout, spolknout, strávit, chceme je životu vrátit, nepřijmout.

Ono zbavit se těchto potíží je vlastně hrozně snadné – přestat myslet na druhé, přestat věřit, že jsme pod tlakem okolí, vymanit se ze soukolí okolností a toho „venku“ a začít žít svůj život, myslet na sebe a žít naplno tím, co nás činí šťastnými. Jen jedna věc je to pochopit, a druhá to udělat.

Doporučuji program Přijímat je láska na Akademii celostního zdraví, je právě o řešení těchto potíží celostně. Naučíte se, jak se být vědomým tvůrcem, který zvládá překážky, který překonává výzvy, které mu život klade. Jak přijmout, že problémy venku jsou jen výzvy k mé vlastní změně.

Protože jste žena, tak určitě zažíváte potíže s přijímáním mužské nebo ženské energie, přidejte se ke hnutí Žena je láska. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte úplně jinou cestu životem, která na vás čeká…

Podívejte se na duchovní příčinu problémů s trávicími orgány, a na další diagnostické souvislosti, a hlavně na cestu vyléčení, na očistu žaludku.

Přesně tu vám doporučuji si udělat s tím, že Liquid Chlorophyll bych užívala 14 dní 6 polévkových lžic do 2 litrů vody a popíjet přes den, pocítíte rychlou úlevu, pak snížit na 1 polévkovou lžíci a pokračovat dál. Min. doba přírodního léčení je 3 měsíce, kratší doba nemá smysl, může se ulevit, ale orgán se ve zdraví nestabilizuje.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře