Dotaz

Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat, jak je možno léčit koktání a zadrhávání u dospělých. Konkrétně jde o můj problém, není vážný, ale rád bych jej konečně vyřešil. Jsem muž, 30 let.
Děkuji mnohokrát za Váš čas a odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
je třeba si uvědomit, co jste si naplánoval na tento život, že jste si zvolil právě datum narození, které máte. Tři sedmičky v datumu narození totiž ukazují na velkou přecitlivělost. Ta se projevuje všude a ve všem. Jste plný citu ve všech stránkách života, neumíte přistoupit chladně k žádné záležitosti. Je to velmi dobré, ale může vás to zraňovat. Nechápete totiž, jak mohou jiní cítit a jednat jinak, neumíte případné křivdy a bezpráví odpustit a trápíte se jimi. Máte navíc vysokou míru vnitřní energie, kterou neumíte ventilovat. Neumíte také své city nikterak dávat najevo, neumíte o nich komunikovat.
Je třeba se naučit mluvit o tom, co cítíte. Máte obrovsky silnou intuici, proto nechte rozum stát a řiďte se svým vnitřním já. Naučte se brát ostatní jako chybující nedokonalé zraňující děti, které je třeba chápat a tolerovat. Svou vnitřní energii musíte nějakým způsobem ventilovat – sportem, tancem, hudbou. Máte úžasnou sílu odhodlanosti, co si usmyslíte, to dokážete. Máte navíc dar chápat věci mezi nebem a zemí, máte nesmírnou schopnost duchovně růst a jít mílovými kroky za poznáním skutečné podstaty života.
Je třeba odpustit všem, kteří vám ublížili. Tím, že to v sobě dusíte a živíte, přispíváte k přetlaku, který ve vás je, ubližujete sám sobě.
Přečtěte si o koktavosti
Z potravních doplňků by vám mohly pomoci:
Noni – džus z tropického ovoce, který harmonizuje celé tělo ve všech jeho funkcích. Pro vás je nejvýznamnější, že harmonizuje hormonální systém, pomáhá vytvářet hormon dobré nálady, stabilizuje psychiku. Otvírá korunní čakru a tím napojuje člověka přímo na vesmír, a vy najednou víte vše, najednou vám je vše jasné a víte, co dělat. Dávkování 1-1-1 polévková lžíce.
Rhodiolin – opět rostlina obsahující přírodní adaptogeny, tudíž látky, které nám pomáhají lépe zvládat obtížné životní situace. Navozuje v nás klid a smíření. Dávkování 1-1-0.
Přeji vám, ať se vše vydaří a podaří.
Krásný podzim a jsem tu k dispozici.
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře