Dotaz

Dobrý den přeji Vám všem a prosím o kousek Vašeho času na odpověď na mé trápení. Od dubna se potýkám s výše zmíněmým trápením. Měla jsem hodněš bolestivou fissuru konečníku, kterou mám nyní zhojenou, nicméně mě stále bolí konečník, svědí a k tomu se přidala dosti bolestivá kostrč. Mé léčení trvá již čtvrtý měsíc, stále na své obtíže podvědomě myslím, probírám to sama v sobě. Prosím o radu, kde dělám chybu a jak se mám od svých obtíží pomoci, co mám na sobě změnit. Vy toho určitě najdete více, budu ráda za každé slůvko. Přeji Vám krásný den a předem děkuji za Vaši odpověď.
Petra

Odpověď

Dobrý den,
zadejte si do vyhledávače v Empatii Konečník, Kostrč a přečtěte si odkazy, které se vám objeví.
Konečník i kostrč simbolizují v podstatě totéž – ukazují na pochopení a vyrovnání se se svou živočisností, souvisí s první, kořenovou čakrou, která je naším základem, základem naší zodpověnosti za vlastní život, ukazuje, jak pevně stojíme nohama na zemi, jakou máme stabilitu se zemí, přírodou, tělesnem. Tlusté střevo je symbol našeho odpuštění, vypuštění věcí nepotřebných. Pokud dojde k natržení konečníku, znamená to, že nechceme určité „obsahy“ ukázat světu, máme snahu zadržovat je v sobě, tím dochází k fyzické zácpě, která pak způsobuje natržení konečníku. Bolesti kostrče jsou jen další posunutí problému, zvýraznění základního, tlustého střeva. U vás je to tak zřejmé 🙂
Přečtěte si o své rovině dovednosti vícečetnými jedničkami a sedmičkami, o své izolované devítce a o svém dni narození. Jste člověk, který potřebuje sex jako jiný tenis, je to oblast, kterou máte zkoumat, rozvíjet, a především přijmout. Myslím, že naopak tuto problematiku nechcete vidět, máte problém o tom komunikovat se svým partnerem, snažíte se to zastrčit někam do pozadí – ale zůstává to ve vás! Proto natržení konečníku! Je třeba učit se komunikovat o tom, co cítíte, co vás těší, co trápí, prostě sdělovat své pocity, určitě partnerovi. A otevřít se mu, přestat se bát, že nebudete přijata taková, jaká jste, prostě se chovejte taková, jaká jste. Nemusíte a nemáte pro zachování vztahu zatlačovat sama sebe. V takovém vztahu, který si sama takto vytvoříte, nebudete nikdy spokojená. Nezapomínejte, že partner, kterého vedle sebe máte, je ten nejideálnější v tuto chvíli pro vás, přesně takového ho potřebujete. Možná právě proto, že se s ním „špatně“ komunikuje o vašich pocitech, právě proto je to trenér a nutí vás to přesto udělat, ne kvůli němu, ale kvůli sobě. Vaše terapie je sex, oddání se partnerovi jako žena, odevzdání se bez kontroly, zbavení se tak křeče a zatvrzení, zatuhnutí. Vypusťte ze sebe všechny minulé křivdy, nejdou vzít zpátky, byly vaše škola, kterou jste tenkrát nepochopila, nevadí, přijdou znovu 🙂
A užívat:
AC Zymes probiotika, která změkčí vaší stolici, znovuosídlí střevní trakt, pomůže zahojení rány po natržení, přestane vás konečník svědit a bolet, dávkování 2-0-2 využívat 3 balení za sebou v kuse.
Super Soya Lecithin – zpružňuje vše ztuhlé, pomůže lepšímu vyprazdňování, přestane vás bolet kostrč, dávkování 5-5-5 s tím, že až začnou bolesti ustupovat, začnete i vy snižovat.
Noni – pomáhá proti bolesti, rozvolňuje zatuhlé tkáně, změkčuje nás, dávkování 3 polévkové lžíce denně do odeznění bolestí.
Je potřeba odkyselit organismus, díky překyselení dochází k úbytku minerálů v tkáních a tím k jejich tuhnutí, praskání, atd. Vše o překyselení a co s tím najdete na stránce o Odkyselení. Je potřeba i stravou přispět k tomu, aby tělo bylo co nejméně překyselené – jíst co nejvíce zeleniny s obilovinami, rozhodně vyřadit maso, mléko a mléčné výrobky, cukr a pečivo. Podívejte se do Strava podle KS. Důležité je hodně pít bylinkové čaje, neutralizují kyselost organismu nebo ideálně zásaditou vodu z Aquarionu.
Potřeba je také cvičit – dobré jsou cviky na posílení pánevního dna.
Nevím, jak jste se doposavad léčila, zaručuji do tří měsíců vyléčení naprosté, a pak budeme pokračovat dál, pokud budete chtít 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře