Dotaz

Dobry den,

mam problemy s krecovyma zilama, moje obvodni doktorka me poslala na vysetreni kam se mam objednat a po te me pry ceka operace…. Slysela jsem ze na to nemam chodit ze se me to stejne vrati, ted nevim jak se rozhodnout,… Jsem s toho ve stresu…. Obcas me ty zily tlacej a vadi me i obleceni ktere je vic na tele,…

Dekuji za odpoved Pavlina

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii křečové žíly a najdete tady spoustu dotazů a odpovědí. Přečtěte si tento článek.

Podívejte se na video o křečových žilách.

Přečtěte si o duchovních příčinách křečových žil. Je tam i doporučení na přírodní léčbu.

Vy jste energie 8 země to je nejsvobodnější energie. Pro vás je důležitá svoboda, vlastní názor a seberealizace.  Vše u vás ale probíhá v hlavě – máte dvě devítky, o všem přemýšlíte, vše analyzujete, ale skutek utek. Chybí vám 5 – schopnost udělat ten první krok, něco začít. Máte osmičku – negativní pohled na život, vidíte spíše problémy než výzvy, a tak hledáte v životě okliky a máte křečové žíly.

Je to vaše výzva, přijímat a trávit to, co k vám přichází jako potřebné pro sebe, a začít jednat. Vzhledem k energii 8 – což je finanční karma, je zřejmé, že se to týká i vaší seberealizace – spolupracujte s námi, máte pro to předpoklady.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na program Radovat se je láska, je o srdci a cévách, pro váš prvek Země je kurz Přijímat je láska.

Odstraněním čehokoliv z těla se nezbavíme toho, co se máme naučit zvládnout, jen se to přesune jinde. Začněte se o své cévy starat a na žádnou operaci nemusíte.

Začněte s doporučením ve videu nebo článku, pokud nebude něco jasné, ptejte se.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vein Protex: Ochrana žil
Vein Protex: Ochrana žil

Antioxidanty hrají při ochraně žil zvláštní roli, protože ateroskleróza a další choroby žil jsou převážně důsledkem škodlivých účinků volných radikálů. Vein ProteX je produkt založený na antioxidantech s účinnými látkami, které posilují a chrání žíly. Účinné látky získané ze semen hroznů jsou doplněny hesperidin komplexem a společně bojují proti volným radikálům. Na druhé straně, zázvor a kurkuma jsou v lidové medicíně známé především díky svému vlivu na stimulaci krevního oběhu.

Detail produktu

Komentáře