Dotaz

Prosila bych radu: nehty – lámou se,praskají v polovině, mám je hrbolaté, loupou se po šupinách. Nepoužívám agresivní chem.prostředky na mytí nádobí, nelakuji je. Užívám Letrox a Detralex. Stejné problémy má i moje dcera.

Odpověď

Dobrý den,
Nehty jsou ukázkou stavu našeho imunitního systému, ukázkou toho, do jaké míry nám chybí vitamíny a minerály, v jakém stavu máme cévy (vyživování nehtů).
Skvěle zabírá tato kombinace:
Power Mins – je to komplex minerálních látek a stopových prvků v chelátové, tudíž tělu vlastní podobě – dávkování 1-1-1. Vital – A, B, AB, 0 (podle vaší krevní skupiny) – je to komplex vitamínů a minerálů pro vaší krevní skupinu, výrazně posiluje imunitní systém a současně eliminuje špatné účinky nevhodného stravování – dávkování 1-0-1. Super Soya Lecithin – má skvělé účinky na naše cévy, tudíž následně dochází ke kvalitnímu předávání živin, má výborné účinky nejen na nehty, ale i na vlasy – dávkování 2-2-2. Krásné dny.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Power Mins: Komplex minerálů
Power Mins: Komplex minerálů

Žádný proces v našem těle se neodehrává bez přítomnosti nějakých minerálů. Power Mins obsahují 10 nejpodstatnějších minerálů, které jsou denně potřebné pro činnost našich buněk.

Detail produktu

Komentáře