Dotaz

Dobrý den. Nevím jestli mi dokážete pomoci, ale bojím se smrti. Maminka v září 2004 na operaci rakovina vaječníků. Babička v srpnu 2005 zemřela na to stejné. A já mám strach, že také onemocním. Mám přítele jsme spolu šťastný, plánujeme společnou budoucnost, rodinu. Bojím se, že to všechno nestihnu, že už tu nebudu. Není den kdybych na to nemyslela. Už nemůžu takhle dál. Nevím co mám dělat. Za jakoukoliv pomoc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
určitě vám rozumím. Ale…
Vaše maminka má svůj život, vaše babička žila svůj život, vy máte svůj. Určitě není náhoda, proč jste si vybrala tuto rodinu, proč jste potřebovala převzít rodinnou karmu svých předchůdkyň. Tuto zkušenost potřebujete a teď je jen na vás, jak se k ní postavíte. Buď nepochopíte, co máte řešit a předáte ženskou karmu vaší rodiny dál, nebo pochopíte a vše bude v pořádku. Jde vždy o nevyřešený postoj ke svému muži. O nepochopení, o pocity křivdy, nespravedlnosti, o pocity nedocenění a utlačování. Tyto ženy nedokáží přijmout s pokorou svou ženskou roli a snaží se vyrovnat mužům, snaží se o emancipaci, ale proč? Vždyť proto jsem muž nebo žena, abych jím byl! Se vším všudy. Je třeba ne jen snášet a trpět, nějak svůj úděl vydržet. Jde o to pochopit, v čem je krásný, v čem je jedinečný, proč si ho mám vážit, proč mám být šťastná, že jsem žena. Najít radost ve svém bytí a přijmout ho se vším všudy bez podmínek. Vše dobré a krásné má svůj rub a nic není jen plus. Ženství má také svá úskalí – stejně jako mužství, ale tak to být musí.
Není třeba řešit a zabývat se životem vaší maminky a babičky. Není třeba řešit jejich životy, to vám ani nepřísluší. Je třeba pochopit svůj život, ze životů vašich předků se jen poučte. Pokud stavíte vztah s vaším mužem na lásce, pokud cítíte podporu, pak není třeba se obávat ničeho. Láska vyřeší vše, sejme z vás i karmu, vše, co si nesete, vyřeší. Žijte v lásce, neklaďte si podmínky, berte svého partnera se vším, co má, s láskou, podporujte ho ve všem, co on chce dělat, snášejte mu modré z nebe, dělejte vše pro něj. S láskou a vděčností, že máte tu možnost, ho opatrujte a pečujte o něj, snažte se o to, aby byl spokojený. Nebojte se udělat více, naopak se snažte vy vždy dělat pro něj více. Nikdy nepočítejte, kolik dal on a kolik vy, nezaznamenávejte své vklady a jeho do vašeho společného. Každý dává, kolik chce, může a umí, nelze to hodnotit. Vše, co dáte se vám vrátí, možná ne hned, ale vrátí. Nikdy nelitujte, co jste pro svého partnera udělala, on je ten nejdůležitější ve vašem životě. Je pro vás člověkem, který vám nejvíc dá a nejvíc pomůže. Je schopen vám dát vše, co potřebujete, ale dělejte to samé vy nejdříve. Se slzami v očích budete štěstím bez sebe přijímat lásku jeho a nebudete chápat, kde se v něm bere, budete zahlcena radostí, budete mít pocit, že snad tolik ani nezvládnete přijímat, natož vracet, ale o tom přesně vztah je. Nepočítejte, dávejte sebe pro druhého. Vrátí se vám vše znásobeno. Tak to funguje. Vše, co potřebujete, dostanete. Čeho se bojíte, to přitahujete. Není třeba se bát. Strach je opakem lásky, pokud pochopíte, proč tuto zkušenost potřebovala vaše babička a maminka, zjistíte, že vy ji nepotřebujete. Milujte a nebojte se. Budete žasnout, jak je vše jednoduché.
A nezapomeňte své tělo podpořit – dejte si tříměsíční kůru na podporu ledvin a močových cest, jejich oslabení se projevuje jako strach.
Přeji vám vše krásné, vy zvládnete vše.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře