Dotaz

Dobrý den,

je mi 50 let. Vše bylo dosud v pohodě, ale teď jsem začala silně krvácet. Doktorka je milá, ale chtěla mě hned poslat na kyretáž. Řekla jsem jí, že nejsem psychicky připravená a v podstatě utekla z ordinace:-). Prosím, jak silné krvácení zastavit? Nebo se navrhovanému zákroku nedá vyhnout?

Moc děkuji Katka

Odpověď

Dobrý den,

Určitě to lze zvládnou přírodně.

Na úpravu hormonálního cyklu je Noni, je to džus z léčivého ovoce, který harmonizuje hormonální systém, uvádí ho do rovnováhy, upravuje cyklus, dávkování 3 polévkové lžíce denně

Evening Primrose Oil – pupalkový olej, který je zdrojem rostlinných hormonů a stabilizuje hormonální systém ženy, dávkování 1-1-1 po jídle.

Přidala bych Green Health – vojtěšku, která je plná živin a pro svůj obsah vitamínu K je doporučována lidem se špatnou srážlivostí krve (když např. často krvácejí z nosu), dávkování 2-2-2 10 min před jídlem

Pokud bylo krvácení silné a jste unavená, vyčerpaná, přidejte si železo, ale ne to chemické z lékárny, ale přírodní v chelátové vazbě Iron PLUS, stačí jednorázově využívat jedno balení a železo bude v normálu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Krev představuje radost a silné krvácení ukazuje, že někde svou radost ztrácíte, nejspíš v oblasti vztahu. Podívejte se na Žena je láska kurz je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a studujte.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře