Dotaz

Ahoj Empatia,

docela dlouho jsem se odhodlávala k tomu, že napíšu. Prostě jsem si myslela, že to zvládnu sama, ale nedaří se mi. Řeším svoji nadváhu – je mi 49 let, vážím 98 kg, asi už rok nemám menses.

Mám pocit, že jím zdravě, doplňuji proteiny – i když nevím, jestli je to v pořádku, mám totiž velké množství svalové hmoty….teď přesně nevím hodnotu, mám to někde doma poznačené.

Většinou 3x týdně jezdím na rotopedu, všude chodím pěšky, protože ani nemám řidičák.

Prostě nevím, kde je zapokapný pes. A jsem z toho docela zoufalá. Mám partnera, který mě přijal takovou, jaká jsem a za to jsem velmi vděčná. Řeším to kvůli sobě, chci mít hezké tělo, i když neříkám, že to moje je škaredé.

Poradíte mi, co bych mohla zkusit? Děkuji za Váš čas a přeji hezké sluníčkové dny

Mirka

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si článek o redukci tělesné hmotnosti, je tam proklik na duchovní příčiny i to, jak jsme zhubli my 15 kg za rok. Nadváha souvisí s nadměrnou obranou před okolím – obalováním tuky se chráníme.

Přečtěte si o svém dni narození, vaše životní číslo je 6, tedy rodinná karma, dále máte dvě sedmičky (nula za číslem posiluje číslo předešlé), ty ukazují na velkou citlivost, spoustu emocí a citů, všechno velmi citlivě prožíváte, toužíte, aby všichni byli šťastni, a často zapomínáte na sebe.

Vaše plná rovina odhodlání je o velké aktivní energii, kterou potřebujete opravdu denně ventilovat fyzicky. Jste prvek 4 Dřevo a je vaším úkolem trénovat spokojenost s tím, co máte, naučit se ventilovat zlost, agresi, sdělit, co vás štve, trápí, zraňuje.

Důležité je mluvit o svých pocitech, ale ne jako výčitku nebo snahu, aby ten druhý se změnil, ale sdělit, jak se cítím, žensky. Vzhledem k tomu, že máte všechna čísla lichá a chybí vám dvojka je pro vás velkou výzvou vaše ženská role, především učit se změkčovat své postoje, netlačit své pravdy a komunikovat žensky.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, tam pochopíte své ženské výzvy, kupte si knížku Žena je láska.

Pro váš prvek je na Akademii celostního zdraví kurz Tolerovat je láska.

Doporučila bych vám Liquid Chlorophyll, protože nadváha souvisí s překyselením, dávkování 3 lžičky do 1,5l vody, popíjet během dne. Kupte si balíček na redukci váhy (podívejte se a pokud si nevíte rady s dávkováním a výběrem produktů, ptejte se), přidejte pupalku Evening Primrose Oil 3 denně na posílení ženského prvku a harmonizaci hormonálního systému, o pupalce je článek tady.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Nopalin: Zdravý kaktus
Nopalin: Zdravý kaktus

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Detail produktu

Komentáře