Dotaz

Dobrý den,

v únoru jsem byla nemocná a musela brát ATB. Od začátku března se mi střídaly období klidu a období nadýmání a bolestí břicha. Nyní cca 14 dní mám již bolest břicha  a nadýmání + plynatost v kuse. Probudí mě to i v noci.

Vůbec nerozumím tomu co je příčinou, nejsem si jista, že bych v sobě něco nějak dusila, držela apod…

Můžete mi prosím poradit ? Mám pocit, že mám v sobě tuny vzduchu, který odchází i ústy.

Ještě doplnění – k tomu mám studené ruce a nohy – není možné je zahřát. Léčím se na na sníženou funkci šítné žlázy , již 10 let, ale tyto studené končetiny mám posledních 14 dní.

Děkuji za opověď a přeji krásný den 🙂 Andrea

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si vyhledávači na empatii nadýmání, plynatost a objeví se vám spousta dotazů a mých odpovědí.

Přečtěte si o duchovní příčině, je tam i proklik na doporučení k léčbě.

Jste 2 Země podle Astrologie 9 planet a vaším úkolem je učit se přijímat, co přichází, brát vše pozitivně a s vděčností. Jste perfekcionista a máte pocit, že nikdo druhý neudělá práci stejně dobře jako vy. K tomu máte navíc energie 4 v mřížce. K negativnímu pohledu na druhé a možná i na sebe přispívají vaše dvě osmičky, máte problém být spokojená se sebou i druhými. Toto neustálé hledání dokonalosti vás drží na místě a vy nejste schopna najít si práci, kterou byste milovala a která by vás uspokojovala – navíc vám chybí číslo 5 – a tak místo reaizace sebe a radosti z toho, co děláte, stojíte nespokojeně na místě a přetěžujete si svou štítnou žlázu. Nedostatečná funkce souvisí s tím, že jen chci a chci, ale v praxi nedělám nic – přečtěte si o duchovní příčině snížené funkce štítné žlázy.

Všimněte si, že jak výzva vašeho prvku 2 Země, tak výzva vaší nemoci šíttné žlázy vede ke stejné cestě ke změně – přijímat vše, jak to přichází s vděčností a láskou, běžte do kurzu Přijímat je láska.

Podle mne v sobě držíte a dusíte nespokojenost se svým životem, že nevidíte žádnou stopu za sebou, a obviňujete z toho okolí, druhé lidi. Chce to otočit prst na sebe.

Užití ATB jen vše urychlilo, aby se zesílila výzva k vaší změně, když štítná žláza nestačí…

ATB vytloukla všechny příznivé mikroorganismy ve střevu a došloí k překyselení a zahnívání potravy ve střevu. Následně se vlivem překyselení ještě víc přetížil už tak přetížený lymfatický systém od užívání umělých hormonů na štítnou žlázu, lymfa špatně proudí a dochází ke špatnému odvodu toxinu z těla, zhoršuje se prokrvení (studené ruce a nohy). Je potřeba znovu osídlit střevo probiotiky a začít s očistou lymfy.

Užívejte AC Zymes 2-2-2 před jídlem, popíjejte Liquid Chlorophyll – 3x denně 1 lžičku rozpustit ve sklenici vody a vypít na lačno a přidejte Ocean – 3 lžíce ráno na lačno, dlouho povalovat v ústech, pomůže rozproudit lymfu, přidejte Gynko XC 1-1-1 nebo qProtect po jídle na zlepšení prokrvení.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Přečtěte si o charakteru nepřehlédnutelné krevní skupiny B, kterou jste, o to víc uvidíte nutnost dělat, co milujete a realizovat své přednosti a dary. Přestat stát na místě a zabývat se druhými, ale začít konečně zabývat se sama sebou. Jen to vás povede k radosti, zdravé lymfě a štěstí!

Snažte se o stravu podle vaší krevní skupiny, vyloučete mínusobé potraviny, určitě cukr, bílou mouku a výrobky z ní, mléčné výrobky – min. do doby, než přestane nadýmání.

Podívejte se na základy zdravého stravování.

Doplnění střevní mikroflory trvá určitě min. 3 měsíce, rozhodně vydržte v léčebných dávkách. Podívejte se na očistu lymfy, která by pro vás byla vhodná přes léto, cokoliv z doporučení je možné k tomuto základu přidat.

Vše půjde, chce to krok za krokem!

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ginkgo XC: Výtažek z listů jinanu dvoulaločného
Ginkgo XC: Výtažek z listů jinanu dvoulaločného

Ginkgo XC je přípravek, který obsahuje velké množství výtažku z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který účinně podporuje krevní oběh, zásobování buněk kyslíkem a živinami a zdravou činnost mozku a přitom jako silný antioxidant chrání buňky před volnými radikály.

Detail produktu

Komentáře