Dotaz

Milá Miluško.

Na podzim jsem se účastnila kurzu Odpustit je láska. Tehdy jsem také požádala o radu ohledně opakujících se zánětů močového měchýře. Byla mi doporučena léčba AC Zymes 2-2-2, IMMUNAID 2-2-2, Organic Noni, C 1000 2-2-2, Chlorophyl, při zhoršení stavu Samburex. Léčbu užívám od října loňského roku.

Dvakrát jsem překonala bolesti močového měchýře, pouze s doporučenými přípravky. Díky ním se také podstatně zlepšily mé problémy se střevy. Protože uplyne půlroční doporučovaná léčba, potřebuji poradit, jak postupovat dále. Snažím se praktikovat znalosti, které jsem si odnesla z kurzu, snažim se také zvyšovat svoji sebelásku. I lidé kolem mne si začínají všímat změny. Ale je to boj, zažité vzorce chování se velice těžko mění :-).

Poslední měsíc se mi vrátily návaly horka, mravenčí mi v konečcích prstů a buší srdce. K tomu se přidala bolest v podkolení pravé nohy a v lýtku. Občas mne takto trápí žíly, křečové viditelné moc nemám, ale mám spoustu metliček a také se mi snadno tvoří hematomy. prosím, poraď, jak v léčbě problémů pokračovat dál?

Moc děkuji, Mirka

Odpověď

Ahoj Mirko, tak to mám ohromnou radost z tvého posunu a zlepšení!

Představ si, že před půl rokem jsi byla v kolotoči zánětů močového měchýře a za půl roku víš, jak se z toho dostat sama pomocí přírodních produktů, není to skvělé? Je.. Tvá reakce, že to nejde tak rychle a není to snadné vyplývá z toho základního, co máš řešit – sebelásku, vztah k sobě, přestat lpět na těch druhých, přestat se snažit o blaho všech okolo a začít konečně žít podle sebe 🙂 Tudy se začni ubírat teď. K tomu tě vede i tvé tělo – upozornění, abys našla stabilitu ve svém životě sama ve svém srdci, u sebe, nelpěla na druhých, pustila je, ať si dělají, co chtějí a žijí podle svého. A začala dělat něco pro sebe…

Protože jak víš, máš silnou rovinu energie, která ti nedá pokoj a burcuje tě k aktivitě. Pokud neventiluješ tuto silnou energii ven prací, tím, co miluješ dělat, sportem, fyzicky ji nedostáváš z těla pryč, tak v tobě zůstává a obrací se proti tobě – a tobě skáče srdce v hrudi, brní ti prsty (dělej něco už!) a máš návaly hormonů (obrať se ke svému ženství!).

Doporučuji ti přidat se k ženskému hnutí Žena je láska, tam získáš podporu a dostaneš přesné kroky, jak pracovat na své sebelásce a jak být v ženské energii, ale nebýt podřízená a nedělat vše pro něj, ale hlavně pro sebe, jak se stát magnetem díky sebelásce. Projdi si kurz Žena je láska zdarma. Podívej se na videa Pro sebelásku, která jsou na stránce Žena je láska volně přístupná na jednom místě. Vstup do KRUHU, potřebuješ pomoc sester…

A pro tělo ti doporučuji pokračovat takto:

Pokud už nemáš žádné problémy s močovým měchýřem a záněty min. 3 měsíce zpátky, tak můžeš kůru vysadit (nech si raději doma pro případ recidivy, ať máš první pomoc v záloze…). Pokud ta perioda zdraví není delší než 3 měsíce, tak pokračuj s AC Zymes 2 ráno a 2 večer a popíjej Chlorophyll.

K tomu dál:

C 1000 2-2-2 + Strong Bones 2-2-2 + Super Mega CO Q10 1-1-0 + Vein Protex 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Přidej se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ty návaly horka jsou z přetížených jater díky hormonální nestabilitě, nevím, zda neužíváš nějaké hormony. Pokud bys užívala nějaké na menopauzu, tak vysadit a nahradit Menopausal 3-3-3 po dobu týdne, pak snižovat podle stavu na 2 po obědě jako multivitamín pro ženy tvého věku.

Jsi moc šikovná a jde ti to skvěle, pokračuj…

pa Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře