Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Není nutné konat mužské skutky, abyste dokázala světu, že jste člověk. Důležité je žít v souladu se svými ženskými energiemi, pak vytvoříte krásný harmonický svět, v němž bude vládnout radost,klid a štěstí. To je cesta ženy.

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 500 obsahuje tolik vitamínu C jako 1 kg pomerančů nebo 10 kg jablek?

Oční zelený zákal

Dobrý den, 15.2. začíná období jater a jelikož oči jsou spojené s játry, chci se zeptat, co by mi bylo doporučeno na zelený zákal? Mám vysoké oční tlaky. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

určitě je potřeba posílit játra. Přečtěte si duchovní příčinu zeleného zákalu a popřemýšlejte, kde máte pocit, že cítíte tlak, co v sobě držíte a nechcete vypustit.

Vy jste podle Astrologie 9 planet energie 7 Kovu, to je tvrdá, uzavřená energie, která všechny pocity a křivdy drží v sobě, neumí se otevřít a mluvit o nich. Vše si v sobě ukládá, i když se tváří, že se nic neděje. Vaším životním úkolem je naučit se odpouštět a vypouštět nepodstatné věci, uvolnit ten tlak emocí, třeba i tím, že si dovolíte se vyplakat a přijmout věci tak, jak jsou s důvěrou, že přesně tak se dějí pro vaše dobro.

Máte dvě dvojky, jste člověk velmi citlivý, empatický, dokážete druhým naslouchat, vcítit se do nich, ale některé věci berete jako křivdy. Přebíráte problémy druhých na sebe, chcete druhé zachraňovat, hledáte za ně řešení a tlačíte na ně, protože si myslíte, že víte, co by měli dělat. Pro vás je to výzva zaměřit se na svůj vlastní život, otevřít své nitro a učit se mluvit s druhými o svých pocitech, nedržet je v sobě.

Odpouštět sobě i ostatním a dovolit druhým prožít si vlastní zkušenost, netrápit se tím, ani na ně netlačit. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska a začněte.

A v každém případě se věnovat své ženské cestě v Žena je láska

Doporučila bych vám určitě na jaře jaterní kůru, přidejte Liquid Chlorophyll – čistí a detoxikuje všechny tekutiny v těle, 3 lžičky do 1,5l vody, popíjet během dne, a určitě Lutein Plus 1-1-1 s Koenzymem Q10- Mega Coenzym Q10 Plus 1-1-1.

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Podívejte se na zásady správného stravování a upravte stravu, nejlépe podle své krevní skupiny.

S láskou vaše empatia