Dotaz

Dobrý den, Miluško prosím vás, můžete mi věnovat chvilku času??

Empatie je plná, tak se pokusím takto, je mi 53 let …dárce….krom 2 porodů a jednoho trhání mandlí ve 25 letech, jsem nebyla v nemocnici…U doktora jsem byla tak před 20lety, od mládí se věnuju bylinkám, asi 10let se samoučím psychosomatiku, od roku 2015 jsem začala s učením sebelásky a odpuštění, to vše na sebe navázalo, hovory s lidma, jak jinak, že každého koho potkám zrcadlil mi muj nezpracovaný a nebo už zpracovaný materiál….Před rokem jsem vysadila antikoncepci, kterou jsem brala v různých formách asi 30let………..no a ted se dostávám k tomu proč píšu, snad ještě čtete Miluško, děkuju,,,,,

No je to asi 6 týdnu kdy mi začalo v krku něco vadit, nemohla jsem polykat a ten pocit a strach, že se udusím byl panečku mazec….Po 3 týdnech už jsem se odhodlala a šla na ORL, vše ok…nic….no zkrátím to, dušení už není, ovšem zůstal na ohryzku takový tlak a kručení…..není to komfortní a i když si pokládám otázky, ruzně harmonizuju čakry a medituju, piju různé byl. čaje, nějak nevím jak dál…

Víru snad mám, věřím léčivé inteligenci.. Mám pocit, vyladěný, že tady na zemi už mám splněno a odcházím domů….Nechci označovat viníka, ale myslím, že ta situace co je ted, že se nemůžeme volně scházet a objímat, taky udělala svééé……Myslíte, že si můžeme zavolat? nebo to nějak rozebrat?

Děkuju vám převelice za čas a těším se na odpověd..

Děkuju, s láskou Yvuš Lejsková

Odpověď

Dobrý den,

podle mých zkušeností vám pulzuje štítná žláza, to dělá ten pocit čehosi v krku. Je to běžný důsledek dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce, nevím, jak dlouho jste ji užívala, ale vzhledem k vašemu věku předpokládám, že hodně dlouho. Proto, že jde o štítnou žlázu, tak ORL nic nemohli zjistit.

Předpokládám, že se o své tělo staráte, stravujete se čistě, žádnou chemii ve stravě, hodně čisté vody, pouze přirozené potraviny. Máte přetížený lymfatický systém, je třeba ho očistit – více na očista lymfy – pustila bych se do ní hned, i když její čas je až v pozdním létě, ale pokud jste užívala hormony několik let, tak na léčbu vám nebude stačit měsíc. Začala bych teď a vydržela až do podzimu – na konci léta začíná období vašich životních orgánů – žaludku, slinivky a sleziny (a lymfy), takže to, že máte problém se štítnou žlázou je přirozený důsledek toho, že nenaplňujete svůj životní úkol. Podívejte se na energetickou růžici.

Jako 5 Země je vaším úkolem nelpět na své pravdě, trávit vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro vás, umět vyfiltrovat pro sebe ze všeho to pozitivní. Naučit se přijímat své chyby jako výzvy ke změně – proto je na podzim pro váš prvek kurz Přijímat je láska, doporučuji si ho projít. A ne náhodou je součástí kurzu i téma přijímání smrti jako toho největšího stínu v našich životech. Pokud máte pocit, že jste připravena odejít, tak se tak možná stane, lidé mívají různé předtuchy a vy víte, že smrt není nic špatného …

Ale dokud dýchám, životní úkol je stále přede mnou, tak bych se do něj pustila.

Rozhodně obrátit pozornost na sebe, na péči o sebe jako ženu, přestat řešit druhé a přestat páchat dobro. Mám pocit, že je třeba přijmout ženské stíny v sobě..

Podívejte se na videa Žena je láska – návraty k ženské podstatě, třeba navedou.

Přidejte se k FB skupině Žena je láska – cesta k vědomému ženství – spousta inspirace, jak na to prakticky…

A užívejte:

Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 na zharmonizování štítné žlázy + Evening Primrose Oil – pupalka na harmonizaci hormonálního systému 1-1-1 + Beaty Formula – komplex minerálů na podporu štítné žlázy 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Organic Noni 3 polévkové lžíce na srovnání

Vše si pořídíte v empatia shopu

Doporučuji stravu podle vaší krevní skupiny, rozhodně vyřadit všechny mléčné výrobky, sladkosti a pečivo na dobu, než odezní problémy.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře