Dotaz

Dobrý den,

ráda bych předem poděkovala za Vaší aktivitu a péči o tazatele.

Studuji stránky Empatia už dlouho a našla jsem zde hodně odpovědí, které mě správně nasměrovaly. Nyní bych se ráda přidala k (jak jsem zjistila) docela početné skupině žen, které hledají přírodní pomoc na sníženou funkci štítné žlázy (v mém případě způsobenou autoimunitním zánětem – Hashimoto thyeroitis). Na poruchu funkce ŠZ jsem přišla cca před rokem a půl, protože jsem nezvladatelně přibírala a trpěla malomyslností a apatií. Byl mi předepsán Letrox 50, pak 75 a 100. Po 3 měsících jsem zkolabovala a rozvinula se u mě panická porucha. Je tutné doplnit, že onemocnění štítné žlázy se projevilo v zaměstnátní, které bylo výrazně nad moje psychické možnosti z velkým stresem a velkou zodpovědností, ze kterého jsem nedokázala kvůli nabobtnalému pocitu odpovědnosti odejít včas i když jsem věděla, že to není moje cesta, že to nesnáším a nemám to dělat. Z důvodů přetížení a stresu jsem v tomto zaměstnání také bohužel potratila své doposud jediné a roky toužené těhotenství v 6 tt.

Nyní jsem už 3/4 roku z práce pryč, pracuji částečně z domova a snažím se o úpravu stravy, rehabilitaci a zklidnění nervů. Hormonu beru velmi málo, tak 1/4 Euthyrox 50 2x týden – víc ho sníst nedokážu. Krevní hodnoty ale úplně bez substituce ještě padají hodně dolů. Panická porucha se v některých bodech zlepšila pobytem doma, ale při zátěži, nebo situacích, na kterých mi záleží se vrací a pak jí bez půlky prášku na uklidnění někdy nezvládnu. Za dva měsíce bych ráda nastoupila zpět do zaměstnání, ale do svého původního oboru a práce, kterou jsem měla ráda a těším se na ní i na kolektiv. Mám ale strach z panických záchvatů a nevím jak je zklidnit, aby mi nenarušily nástup do práce. Další rok doma už zavřená být nechci.

Na základě článků zde uvedených jsem si už objednala NONI, B-komplex Stres a Rodiolin. Potřebovala bych ale poradit jak to vše zkombinovat i s podporou štítné žlázy, abych mohla umělé hormony úplně vysadit.

Velice ráda bych se dala dohromady natolik, abych mohla šťastně otěhotnět, porodit a vychovat naše zdravé děti.

Prosím Vás o radu a doporučení, co třeba ještě dokoupit a jak to užívat.

Děkuji

S pozdravem

MD

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za pochvalu.

Autoimunitní onemocnění ukazují na nesebelásku. Vy si nesete karmickou rovinu Saturnu, jste ve škole života vysokoškolák, vyspělá duše, která se rozhodla vybrat si pro tento život těžší úkoly, věřila jste, že to zvládnete. Máte silnou Rovinu energie, tedy máte opravdu velké množství energie, kterou jste dostala navíc. Má vám sloužit jako nástroj k naplnění vlastních vizí, seberealizaci a dělání toho, v čem budete vidět vyšší smysl, co vás bude bavit a naplňovat a zároveň bude přínosem i pro ostatní. Vy jste ale tyto své silné energie neuplatňovala, chodila jste do práce, kterou jste nesnášela, a která vás stresovala, vyčerpávala. Ten silný rozpor mezi tím, co chceme nebo máme dělat a tím, že chodíme do práce jen pro peníze, se někde zobrazit musí, jako nespokojenost (překyselení), zánět (zlost, agrese) a není náhoda, že se zobrazil na štítné žláze, která souvisí s naším sebevyjádřením, chtěním.

Snížená funkce ukazuje na to, že jen chcete, ale nic neuděláte reálně a tím blokujete svou lymfu. Vesmír nenechá dělat donekonečna věci, kterými si člověk ubližuje, a jednou přes prsty dostat musí, aby si to uvědomil a napravil.

Pro vás jako energii 2 Země je seberealizace prioritní, potřebujete dělat práci pro lidi, se stejně smýšlejícími lidmi. Máte 2 osmičky, ty jsou číslem negativity, takže máte sklony vidět věci negativně, a jsou pro vás výzvou zaměřit se na pozitivní stránky života, a také o všem jen nepřemýšlet (izolovaná 3), a nenechat se zastavit tím negativním, co vymyslíte, ale jít a udělat to, i když se bojíte nebo si říkáte, že to nevyjde. Donutit se k prvnímu kroku, protože nemáte 5. Stejně tak se potřebujete učit mluvit o tom, co cítíte, sdělovat své smutky, strachy, obavy, místo abyste vše držela v sobě – izolovaná 1. Velmi důležitá je pro vás zachování rovnováhy,  mezi věnováním se druhým a sobě, dáváním a braním nebo práci a odpočinkem. Běžte do akce, začněte dělat, co vás baví a naplňuje, všechno zvládnete!

Štítnou žlázu harmonizuje Noni 3×1 lžíce, zároveň vás uvolní, zklidní, a společně s Rhodiolinem (1-1-1) harmonizuje psychiku. V případě větší psychické zátěže prostě přidejte Rhodiolin, pomůže vám stejně jako léky na uklidnění, jen bez vedlejších účinků. Stress management je určitě vhodný – 1-1-1, přidejte ještě minerály Strong Bones 2-2-2 po jídle, na podporu štítné žlázy je velmi dobrý  Pro Selenium 1-1-1 nebo Beauty Formula 1-1-1. A určitě něco zeleného, alespoň Liquid Chlorophyll 3 lžíce do 1,5l vody popíjet během dne.

Podívejte se na stravování podle krevních skupin, bylo by pro vás velmi prospěšné, určitě ze stravy vyloučit cukr, bílou mouku a mléčné výrobky, spíše hodně zeleniny a ovoce, dělená strava. Áčko špatně tráví maso, takže jen výjimečně a spíše rybu.

Podívejte se do Akademie celostního zdraví na kurz Přijímat je láska je pro váš prvek Země, a na kurz zdarma Žena je láska, vzhledem k převaze mužské energie.

Připravte se, že je potřeba být trpělivá, než se tělo zase dá do pořádku a štítná žláza se harmonizuje.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře