Dotaz

Dobrý den,
zajímavé stránky, ale některé názory mě hodně zaráží. Myslíte, že ve vztahu není důležitá finanční stránka? Jak mohu opustit manžela, když mám 2 děti a i když miluji někoho jiného odejít k němu. Když ten koho miluji musí vypořádat svojí bývalou manželku a a platit na své děti..Když opustím manžela a půjdu za svým srdcem tak přijdu o barák, který je napsaný na manžela a barák mého milence je na hypotéce a kdyby se s ním něco stalo, stejně vše spolknou jeho děti a já budu pod mostem!

Odpověď

Dobrý den,
dlouho jsem přemýšlela, co odpovědět a zda vůbec… Já vám totiž vůbec nerozumím :-((
Ve vztahu dvou lidí finanční stránka neznamená vůbec nic, buď vztah je dobrý, špatný, nějaký, ale zda mám na sobě režný pytel nebo zlaté šaty přece nemůže vztah ovlivnit.
Když jsem potkala před více než dvaceti lety svého nynějšího muže, přišlo to jako blesk z čistého nebe, cítila jsem, že to je ta LÁSKA. Já měla muže a dítě, on měl ženu a dítě. Já měla byt a materiál kolem sebe, on měl byt a materiál kolem sebe. Nad tím jsem ale vůbec nepřemýšlela. Jen jsem věděla, že se svým bývalým mužem dál být nemůžeme kvůli nám oběma, já potkala tu pravou lásku a on má také nárok mít tu pravou, protože já jsem ta pravá pro něj nebyla. Téměř okamžitě jsem mu to oznámila, nezasloužil si, abych ho obelhávala a já nedokážu sex bez lásky, nebo dokonce dva muže najednou. Během tří měsíců jsem odešla – do neznáma, s pár osobními věcmi a dítětem v náručí. Chvíli mi poskytla azyl má sestra a pak přišel byt, práce. Prostě jsem věděla, že chci žít v lásce a ne v přetvářce, lhaní, sexu bez lásky, obelhávání a falši. Chci život šťastný a spokojený, tak to prostě jinak nešlo. Každý si má prožít své… i vy.
Vesmír nezná žádný barák, žádné peníze, žádné hypotéky a žádný materiál. Vesmír má jiné zákony a podle jiných měřítek přiděluje úkoly a rozdává ponaučení. Pokud vy vysíláte „pokřivené“ informace, tak se vám stejné budou vracet. Tak jako nedáte svému muži nebo milenci plnou lásku se vším všudy, tak jako nedáte svým dětem vzor šťastného partnerství, tak se vám to vrátí vaší nespokojeností, tím, že své děti uvidíte žít ve stejných nespokojených a pokřivených vztazích, a tím, že jednou pochopíte, že materiál skutečně nic neznamená třeba tím, že i tak zůstanete pod mostem. Pokud na něčem lpíte, vždy o to přijdete. To je jeden ze zákonů karmy. Jen nikdy nevíme, kdy se nám naše karma naplní, třeba se v příštím životě narodíte v bídě a chudobě, třeba až pak pochopíte :-))
Byla bych moc ráda, kdyby jste má slova necítila jako odsouzení. Berte má slova jako zdroj k zamyšlení. Zkuste si přečíst některou z duchovních knížek od N.Walsche, mohou vám hodně pomoci.
A věnujte se příběhům z KLUBU Žena je láska
Přeji vám hodně lásky
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře