Dotaz

Dobrý den, již delší dobu mi otékají poslední články prstů na rukou, někdy i na nohou. Je to velmi nepříjemné, protože, jak je kůže napjatá, jakýkoliv neopatrný pohyb způsobí poranění kůžičky kolem nehtového lůžka, což je velmi bolestivé a dlouho se to hojí. Před časem jsem absolvovala několik chemoterapií ohledně nádoru na čípku a následně operaci. problémy s otoky jsem měla už dříve. Zjistila jsem si, že by to snad mělo souviset s problémy ledvin a tlustého střeva. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
po operaci a chemoterapii jste velmi oslabená. Otoky souvisí s ledvinami a špatně fungujícím lymfatickým systémem. Chemoterapie je velmi drastické nadopování těla chemií, ta sice má zlikvidovat rakovinné buňky, ale je natolik intenzivní, že celé ostatní doposud zdravé tělo totálně otráví. Především dojde k naprostému přetížení odpadních orgánů, které se starají o odvod škodlivin z těla, za normálních okolností stíhají, při chemoterapii bohužel stíhat nemohou. Proto otékáte až tak, že vám praská kůže na periferii těla – lymfa stojí plná chemie.
Culevit – speciálně sestavený preparát na posílení pasivních obranných sil organismu. 10×1 tableta po hodině přes den minimálně 3 měsíce.
Noni – 5×1 lžíci – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky, člověk opět nachází radost, dobře spí, problémy, které se mu zdály neřešitelné jsou najednou vyřešeny.
Mega Protect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle.
ImmunAid – 3×2 tablety – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
A především Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus
Co se týče stravy – co nejvíce odlehčit metabolismu. Kdyby držel půst a pouze pil zeleninové šťávy, bylo by to to nejlepší, co by mohl udělat. Organismus by využil všechny síly, které mrhá trávením, na samouzdravovací proces. Když bude jíst pouze zeleninové polévky (ne vývary!), zeleninu na všechny způsoby (ne smaženou!), ovoce a rýži, bude taky dobré. Rozhodně nesmí žádné uzeniny, maso (jen rybu), mléčné výrobky, cukr a sladkosti, žádnou chemii. Hodně pít zelené čaje.
Hodně síly a vše se zdaří.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?