Dotaz

Dorý den,
moje 5ti letá dcera má od podzima měsíc co měsíc antibiotika, na spálového bacila..naposledy spála. Dostala i něco na posílení imunity, ale nezabírá to. Poradíte mi nějakou alternativní léčbu?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
zadejte do vyhledávače v Empatii Spálový bacil a přečtěte si odpovědi, které se vám objeví. Jsem přesvědčena, že tam najdete mnoho vysvětlení, abyste věděla, co můžete pro svou dceru udělat a vlastně proč. Pokud ne, nevadí, napište mi, ujasníme to! V každém případě základ teď jsou probiotika Probio Balance a to hodně a dlouho, viděla bych to na 3tbl. denně alespoň 6 balení za sebou. Pokud finance dovolí, pak přidat cokoliv z doporučeného dalšího.
Velmi důležitá je změna stravy (nejen u vaší dcery, není možné jí vařit něco jiného, než co jíte vy, alespoň vy jako matka s ní musíte jíst to stejné – zdravé), především vyřadit maso a uzeniny, mléčné výrobky všechny, sladkosti, cukr – v podstatě toho moc nezbyde, ale chce to skutečně změnit, zelenina, ovoce, obiloviny, začít vařit doma 🙂 V našem e-shopu také nabízíme mnoho zdravých kuchařek, podívejte se. Koukněte na naše zásady zdravého stravování.
Pokud jste rozhodnuta změnit kolotoč antibiotik a vyléčit svou dceru sama – alternativně, začněte, budu vás vést 🙂
Vaše natěšená Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře