Dotaz

Dorý den,
moje 5ti letá dcera má od podzima měsíc co měsíc antibiotika, na spálového bacila..naposledy spála. Dostala i něco na posílení imunity, ale nezabírá to. Poradíte mi nějakou alternativní léčbu?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
otevřete si náš e-shop, v levém sloupci dole najdete možnost Změnit členění – vyberete si Přírodní léčení. Tam se vám objeví seznam mnoha nemocí, mezi nimi Imunita u dětí. když se na to podíváte, najdete tam vysvětlení, proč které produkty se mají dětem dávat, jak posilují imunitu, prostě, co dělat 🙂
Také si zadejte do vyhledávače v Empatii Spálový bacil a přečtěte si odpovědi, které se vám objeví. Jsem přesvědčena, že tam najdete mnoho vysvětlení, abyste věděla, co můžete pro svou dceru udělat a vlastně proč. Pokud ne, nevadí, napište mi, ujasníme to! V každém případě základ teď jsou probiotika a to hodně a dlouho, viděla bych to na 3tbl. denně alespoň 6 balení za sebou. Pokud finance dovolí, pak přidat cokoliv z doporučeného dalšího.
Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny, vyplatí se vám to.
Velmi důležitá je změna stravy (nejen u vaší dcery, není možné jí vařit něco jiného, než co jíte vy, alespoň vy jako matka s ní musíte jíst to stejné – zdravé), především vyřadit maso a uzeniny, mléčné výrobky všechny, sladkosti, cukr – v podstatě toho moc nezbyde, ale chce to skutečně změnit, zelenina, ovoce, obiloviny, začít vařit doma 🙂 V našem e-shopu také nabízíme mnoho zdravých kuchařek, podívejte se. Koukněte na naše zásady zdravého stravování.
Pokud jste rozhodnuta změnit kolotoč antibiotik a vyléčit svou dceru sama – alternativně, začněte, budu vás vést 🙂
Vaše natěšená Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře