Dotaz

Milá Miluško,

Obracím se na tebe s prosbou.
Snažím se byt ženou a nenásilnou formou ukazovat svému muži ty správně životní hodnoty. Je 3 roky ve vedoucí funkci a vztah, který byl před touto funkci mezi námi se posunul az za práci a kamarády a psa.
Postrádám doteky, blízkost.

Jsem hodně kontaktní, potřebuji tímto ujistovat, ze jsem pro nej důležitá. Vím, ze mi to dokazuje formou zabezpečení rodiny ale já nejsem zlatokopka a ke štěstí mi stačí zabezpeceni základních potřeb.
Při sdílení mých potřeb si připadám jako loudil.

Myslím, ze mu mou potřebu doteku nijak necpu, pouze ji s nim sdílím. Sdílím potřebu i pocity. Přiměřeně, nenásilne, z titulu hodneho a chapaveho učitele.

Ovšem držím se dost zpatky, kdybych měla pustit me emoce, tak mu to rikam daleko častěji. On tvrdí, ze není hladici a tulici, ovšem máme fenku, kterou má pořad v náruči, privinutou v posteli, na klíně…

Co s tím.

Dekuji Tyna.

Odpověď

Ahoj Týnko ♡

Z tvého psaní mě jako první napadlo, pod jakým emočním tlakem se musí cítit tvůj muž… Muži nesnáší mluvit o pocitech, nesnáší je sdělovat, budou je naplňovat, ale pouze tehdy, pokud nebudou vnímat vinu, chybu, tvou potřebu a tlak na uspokojení svých emocí. Mluvit o svých pocitech může muž vnímat úplně stejně jako křik, hádku, vyčítání, obviňování. A současně chtít po svém muži naplnění sebe je dávat najevo závislost, ukazovat, že na něm lpíme, bez něj jsme prázdné, neumíme se udělat šťastnou samy, nutně po něm něco vyžadujeme. Jenže kde je prázdno v nás, to nám nenaplní nikdo zvenku. Zvenku jen doplňují to, co už máme samy…

Přečti si článek Muži a ženy se od sebe liší a z kurzu Žena je láska začni dělat praktické kroky směrem k němu (bez mluvení o svých pocitech!). V KRUHU Žena je láska plníme především sebe, muže vnímáme jako bonus k tomu, že milujeme samy sebe a dokážeme si dát všechno samy, nevisíme na muži jako koule u nohy, nevyžadujeme po něm nic, co sám ze své vůle nechce dělat, ale tvoříme magnetismus, abychom v něm jeho mužskou sílu vyprovokovaly, a on chtěl sám plnit nás, on sám chtěl dělat to, co vidí, že potřebujeme a toužíme po tom. To je pravá mužská síla, která vzniká jen z pravé pasivní ženské podstaty. Pokud se chceš přidat rovnou mezi nás, tak vstup je tady.

Ty jsi energetický učitel svého muže, jen na tobě záleží, jaký budete mít vztah, on jen reaguje jako žák. Můžeš si pořídit ebook Harmonické vztahy podle A9P, kde najdeš sebe a způsoby, jak s ním jednat.

Otoč prst na sebe, začni se svou změnou, přestaň po něm chtít naplnění sebe, začni s tím sama. Začni se věnovat sobě, dělat si radost, uspokojovat sebe, aby ses stávala plnější a plnější a tím méně potřebovala naplňovat zvenku a naučila se to vnímat jako dárek navíc ♡

Těším se na tebe na tvé nové cestě!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře