Dotaz

Dobrý den

Už jsem tak nějak okoukla Vaše stránky a je to super. Našla jsem si,ž e potíže s dechem můžou mít souvislost i s tlustým střevem, příznaky jako větší spodní ret ted i suchý hodně…po užíváni atb (měla jsem streptokoka) i syn bohužel. Chtěla jsem se poradit co popř objednat jako doplnkovou léčbu od Callivity, protože už jsem pochopila že clověk musí začít pracovat hlavně na sobe…. .

Potíže s dechem mám já 38 let i můj syn 11 už dlouho, samozřejmě máme oba inhalátory, ale spíš je užíváme v krajním případě než pravidelně.. Nechci nic návykového…Nemůžu se zhluboka nadechnout občas se zadýcham už jen po pár schodech…Samozřejmě jsem vypozorovala,že se mi hůř dýchá když jsem ve stresu popř.se tzv nacpu pupek .0) ale některé dny se mi dýchá krásně a jindy se vzbudím a už vím že je zle…občas se mi k tomu přidá bušení srdce které je chvilkové ale někdy mám stav až na omdlení.. ..

Můžete mi prosím poradit popř.bych si ráda zaplatila diagnostiku u Vás nebo kurs celostní medicíny až bud nově otevřen.

Moc děkuji S pozdravem Petra

Odpověď

Dobrý den Petro,

je skvělé, že nečekáš, až ti odpovím a konáš! Jsi v jednom z modulů Základů a můžeš pokračovat do kurzu Základy celostního zdraví

Pokusím se trošku nasměrovat tvou cestu. Skvěle sis našla, že potíže s dýcháním souvisí s tlustým střevem a odpuštěním. Doporučila bych ti očistu tlustého střeva (juka + probiotika + antioxidanty) a to minimálně 3 měsíce a stejnou kůru i synovi. Až vyčistíte střevo, pak na jaře podpoříte minerály plíce a srdce, vyživíte a doplníte deficit, který jistě máte. Dýchátka jsou opravdu svinstvo, je třeba se toho zbavit, protože obsahují hormony! Očista je nutná společně se změnou stravy, ideálně podle krevní skupiny, ale rozhodně je třeba vyloučit cukr a sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, maso a uzeniny (můžete občas rybu) a bílé pečivo. Vím, že to je radikální změna, ale bez toho to nepůjde. Více v našich zásadách zdravého stravování.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Bylo by naprosto skvělé, pokud bys s námi chtěla spolupracovat, na pomáhání druhým máš dar. Přečti si o šestce v datu narození. Bohužel šestka ti na druhou stranu bere sebevědomí a současně tě nutí myslet víc na druhé než na sebe, proto lidé s šestkou by měli obchodovat, aby se učili harmonii příjmu a výdeje (a jsme zase u plic a tlustého střeva). A také jako 2 Země je pro tebe stěžejní být naplněná v práci. Pro Zemi jsou nejdůležitější v životě orgány žaludek, slinivka a slezina, protože životním úkolem je učit se přijímat věci tak, jak jsou. Podívej se pak na kurz Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je tvůj životní. A tady bych viděla tvou výzvu a problém s tlustým střevem a plícemi. Máš dvě osmičky, které ti dávají hodně negativity, pocitů ublížení, nespravedlnosti, křivdy, nesouhlasu a kritiky. Tvá životní výzva je nejen přijímat věci tak, jak jsou, ale přijímat je s nadšením a láskou a pozitivním nastavení!

Budu se těšit na spolupráci s tebou a na vše, co nás společného čeká! Začni očistou střeva!

s láskou tvoje Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře