Dotaz

Dobrý den,

praskají mi žíly (mám je prý křehké) a mám opravdu veliké modřiny na nohou (po rozvodu jsem je měla po celém těle) dělaly se sami od sebe, brala jsem na to Ascorutin, vždy to na nějaký čas pomůže, ale zase se to vrátí. Co mi schází, mohu to řešit nějak trvaleji?

Děkuji Vám moc a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,
řešení samozřejmě je, čím dříve začnete, tím rychleji se z obtíží dostanete a tím více předejdete případným dalším komplikacím. Prasklá cévka na kůži sice není moc hezká, ale je to přece jen pohoda proti tomu, když praskne cévka třeba v mozku, ta navíc není vidět. Pokud se člověku dělají modřiny, krev se rozlévá na kůži tak, že je vidět, pak to souvisí s něčím, co se nás úzce dotýká, bolí nás něco velmi osobního, ztrácíme tím radost v životě. Třeba to souvisí s vaším již prožitým rozvodem. Najděte opět radost ve svém životě, třeba jen v drobných maličkostech, a také si uvědomte, že jen díky těžkým zkouškám se člověk učí a zdokonaluje.
Křehké cévy se dají zpevnit a zpružnit, ale je důležité vědět, proč se křehkými staly. Je to díky špatné stravě a výše popsanému postoji. Pokud se budete snažit tento postoj změnit, pokud se začnete lépe stravovat a dodáte svému tělu látky, které chybí a ve stravě jich je nedostatek, pak to zvládnete.
Doporučuji vám:
qProtect – antioxidanty, které chytají škodliviny po těle, obsahují navíc výtažek ze stromu Gingko Biloba, který velmi účinně posiluje stěny cév, dávkování 1-1-1
C Plus – přírodní vitamín C obohacený bioflavonoidy, které regenerují a zpružňují cévy, dávkování 1-1-1
Super Soya Lecithin – zpružňuje stěny všech buněk, i buněk cév, dávkování 2-2-2.
Green Health = vojtěška – obsahuje vitamin K, který podporuje srážlivost krve, doporučuji využívat jen 1 balení v dávkování 2-2-2
Doporučuji vám stravování podle krevních skupin. Jde o bezezbytkové stravování, při kterém dochází k dokonalému strávení všech složek potravy, a tím nezůstávají nikde žádné nestrávené zbytky. Pokud totiž tyto metabolické zbytky někde zůstávají, tělo se snaží někam je „nacpat“, většinou je přilepí na cévy, které tím pádem tvrdnou a křehnou.
Pro krevní skupinu A je především nestravitelné maso a uzeniny, mléčné výrobky kromě sojových, zelí a brambory. Mohu vám také poslat přehledný letáček, kde najdete podobný přehled.
Snažte se hodně pít, ale žádné bublinky a minerálky.
Takto bych to viděla jako léčebnou kůru, další dávkování bychom prokonzultovaly minimálně po 3 měsících.
Takže se můžete pustit do této kůry okamžitě, jen se rozhodnout. Pokud chcete cokoliv dalšího, obraťte se směle na mne.
Přeji vše krásné
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

qProtect: Antioxidanty s ginkgo bilobou
qProtect: Antioxidanty s ginkgo bilobou

qProtect je přípravek na bázi jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) pro každodenní ochranu našich buněk. Ginkgo napomáhá správnému krevnímu oběhu, podporuje normální funkce mozku, pomáhá koncentraci a zachování paměti. To vše jsme doplnili čtyřmi důležitými antioxidanty – vitaminem C, betakarotenem, vitaminem E a selenem, které mohou být zvláště užitečné, pokud se užívají společně, protože to zaručuje správné zásobování buněk kyslíkem a živinami.

Detail produktu

Komentáře