Dotaz

Milá Miluško,
píšu ohledně problému, který jsem se snažila vyřešit sama, avšak je to čím dál horší. Několikrát jste mi pomohla, tak snad i teď zaznamenám úspěch.
Jedná se o to, že za poslední 2 roky jsem velmi zestárla. Je to velmi znát v obličeji, který je bledý, kůže se úplně zcvrkla, mám spoustu vrásek, propadlý obličej jakoby bez jakéhokoli tuku, uhrovitost, a bohužel se mě už pár lidí zeptalo, zda se semnou zdravotně něco neděje, že nevypadám dobře….
Tkáně jsou povolené, kůže je těstovitá….zkrátka vůbec to nejsem já….a moc mě to trápí. Bude mi teprve 42 let, ale vypadám snad na 60.
Je pravdou, že se to začlo dít, když jsem před třemi lety vysadila antikoncepci, protože žádnou chemii už do těla nechci.
Už téměř vůbec nejím maso. Pravidelně cvičím. Zdravotně se cítím jako nikdy…. je mi opravdu dobře.
Tak nevím, čeho se chytit….užívám pupalku,vit. C,D a koenzym Q10 od Calivity. Zkoušela jsem ajurvédu, TČM, bez úspěchu.
Jinak pravidelně nopalin, juku a vojtěšku.
Jsem 4 dřevo, a mám navíc propadlou pravou tvář. Oči suché,vlasy taky.
Miluško, můj ztrápený výraz vidím v zrcadle i já sama, tak asi nedělám dobrý dojem ani na lidi.
Můžete mi nějak pomoci??
Děkuji za Váš čas.

Odpověď

Dobrý den,

mám radost, že jsem vám několikrát pomohla, tak zřejmě svůj základní životní úkol, když jste 4 Dřevo, znáte. Problém, který máte, jde od jater, tj. od toho základního, co máte v tomto životě řešit – spokojenost, změkčování svých postojů, nelpění na svých názorech a své pravdě. Současně díky plné rovině energie je ohromně důležité dělat práci, kterou milujete nebo tvrdě sportovat. V každém případě jsou tady někde rezervy, o kterých jistě víte 🙂

Doporučuji kurz Tolerovat je láska, je právě otevřený a je právě teď čas jater a řešení vašeho základního životního úkolu. Předčasné stárnutí je problém jater a to z toho důvodu, že játra jsou základní továrnou pro růst naší svalové hmoty, energie, konání. Hormony neskutečně játra přetěžují, nevím, jak dlouho jste užívala, ale v každém případě hormony udržovaly váš stav v řízeném režimu, po jejich vysazení se tělo dostalo do “normální” úrovně, což zní hrozně, ale pokud bychom neužívaly hormony, všímaly bychom si svého postupného stárnutí a nenechaly dojít devastaci jater do takové úrovně. Je to běžné, že ženy v menopauze užívají hormony a pak, když je nepotřebují a vysadí je, zestárnou za rok o 10 let…

Nebojte se, vše jde spravit, jste velmi mladá a regenerační schopnost jater i vašeho tělo je zázračná!

Doporučuji jaterní kůru takto:

Silymarin 2 po obědě a 2 před spaním + Arginin stejně + L-lyzin stejně + Power Booster stejně, vždy zapít 1/4 l jaterního čaje

K tomu Vital Woman 2 kolem 16. hodiny + pupalku 2, C 1000 2 ráno a 2 po obědě, #Glamp Up – kolagen 2x denně odměrku, D-drops 2 odměrky.

Některé z doporučených produktů nejsou volně prodejné v ČR, ale jako člen CV si je můžete pořídit buď v empatia shopu nebo si je koupit na EU stránkách CV.

Takto 3 měsíce. Stravujte se podle své krevní skupiny.

Je možné domluvit si jako člen CaliVity i konzultaci u lékaře CV nebo telefonicky v době konzultace se na lékaře obrátit – vše na stránkách Calivity nebo se zeptejte, pošlu vám odkaz. Začala bych tímto a za 3 měsíce uvidíte…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře