Dotaz

Dobrý den,
moje maminka dostala před pár lety léky na pálení žáhy, ale žáhá jí vůbec nepálí, jen měla asi rok problémy s žaludkem. Když něco jedla, tak to téměř vždy vyzvracela, takže nám hodně zkubla a tak nakonec prášky zabraly. Nyní prášky nebere, ale někdy se jí stane, že jí zase není dobře, tak si ho vezme a je jí lépe. Jenže mi to nepříjde řešení. Jestli má překyselený žaludek, tak s tím lze snad bojovat nějak jinak. Ne chemickou cestou. Ráda bych jí pomohla. Děkuji, jestli mi poradíte jak.

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si, do jakého koloběhu se dostávají lidé, kteří jedí léky na pálení žáhy. Není to řešení, ale začarovaný kruh.
Vaše maminka potřebuje stabilizovat žaludek a kyseliny v něm, to se nestane práškem, ale rostlinou s léčivými účinky na žaludek – vojtěškou – Green Health. Vojtěška je rostlina, která nejenže zázračně léčí celý žaludek, zbaví vás překyselení, zánětů, vředů, ale léčí a harmonizuje celý trávicí trakt až ke konečníku. Navíc je výborná pro malé děti a seniory, protože je zdrojem živin, posiluje psychiku, dodává energii.
Jediným zádrhelem vojtěšky je obsah vitamínu K, takže podporuje srážení krve. Pro zdravého člověka to není problém, ovšem mnoho starších lidí užívá léky na ředění krve, pokud tomu tak je, pak maminka vojtěšku nesmí. Místo ní ale může užívat výtažek z vojtěšky – Liquid Chlorophyll – který je vitamínu K zbaven.
Vaší mamince bych kromě vojtěšky doporučila ZenThonic, je to džus z ovoce mangostan, který obsahuje nejsilnější antioxidanty xantony, posiluje staré lidi, dodává vitalitu, podporuje srdce a dýchání, a pro staré lidi je přímo balzámem. Teď právě začalo období srdce a pro vaši maminku to bude vzpruha na druhou!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře