Dotaz

Dobrý den,
již několik měsíců mám problémy s pokožkou – dermatitidu kolem pusy, červené svědivé a olupující se kulaté fleky na hlavy a akné v dekoltu. Vím, že to u mě souvisí hodně s psychikou,mám velké problémy s partnerem a již pracuji na tom, abych se stala finančně nezávislou a mohla požádat o rozvod, protože v naší situaci je to jediné možné řešení a já cítím, že je to správné rozhodnutí, což mě svým způsobem uklidňuje, prostě cítím, že až bude po všem, bude líp..Podle toho, co jsem si zde přečetla,bych si zřejmě měla udělat očistu jater. Uvažuji o zakoupení přípravku Liver aid, ale u něho píšete, že se musí brát v 1,00 ráno. Mám strach, že když se vzbudím,abych si vzala teno přípravek, začnou se mi honit v hlavě všechny ty myšlenky co a jak bude a nebude a nebudu schopná znovu usnout… Můžete mi prosím poradit,který váš produkt je v případě mých problémů nejvhodnější?
Moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
určitě si dejte Liver Aid =  Silymarin Plus a nejen ten – dopřejte si celou jaterní kůru i s Lecitinem, jaterním čajem a ostropestřcem, moc vám pomůže a vydržte skutečně 3 měsíce v kuse. Ideální je jednu dávku užít v 1 hodinu v noci, kdy začíná nejaktivnější denní doba jater, ale klidně si můžete vše spolknout těsně před spaním (dělám to také tak). Přetížená játra ukazují na naši zatvrzelost a neústupnost v některých svých pohledech, jsme vzteklí a naštvaní, když se věci nedějí, jak si přejeme my 🙂 Přečtěte si o sobě v numerologii o své plné rovině 7-8-9 , své prázdné rovině Saturnu 4-5-6 a o svých dvou izolovaných jedničkách – nejdůležitější totiž je poznat sám sebe, čím dříve to uděláme, tím méně tvrdých nárazů v životě potřebujeme. Protože všichni okolo a především naši partneři nám nádherně ukazují naše chyby, naše nepochopení a to, co máme na sobě změnit, naše zatvrzelosti a naše zásady, ze kterých nechceme ustoupit bůh ví proč. A tak když se dočteme o svých pozitivech, ale především negativech, najdeme v nich výzvy, tzn. to, co máme změnit, na čem zapracovat. Každý má přesně takového partnera, jakého v danou chvíli potřebuje, naprosto ideálního v daný čas. Vy samozřejmě jste člověk, který potřebuje finanční nezávislost, v podstatě jakoukoliv nezávislost, ale tu se máte učit vykomunikovat, bohužel to vám nejde. Proto máte partnera, který vám to ztěžuje a znesnadňuje, aby vás konečně k té správné komunikaci dokopal 🙂 Vy totiž nejste ženou, neumíte komunikovat žensky, bojujete s partnerem o každou píď pravdy a svůj „správný“ názor. Váš partner vás zkrátka učí být krkem a ne hlavou ve vztahu… Síla ženy je v tom, že ví, že ona je tím krkem, že ona hýbe vztahem, ale klidně nechá muže, aby si myslel, že je to jen a jen on. To ho ale musí milovat, protože kde není láska, není touha dělat věci pro milovaného, aby byl šťastný a spokojený on. Píšu to proto, abyste si uvědomila, že není špatný váš partner, je naopak skvělým trenérem pro vás, sama ho takového potřebujete a přitáhla jste si ho. Pokud nepochopíte to, čemu vás učil, najdete si stejného, vlastně určitě mnohem důraznějšího trenéra.
Kupte si knížku Čtyři dohody; Láska, vztahy, přátelství a Malá duše a slunce, moc z nich pochopíte. 
Moc bych vám k jaterní kůře doporučila Rhodiolin (2-2-2), přírodní adaptogen, který vás lépe vyzbrojí do stresových situací, budete mít pocit, že vše mnohem lépe zvládáte.
Kdyby vám ještě něco nebylo jasné, ozvěte se
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře