Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc požádat o radu,jak zlepšit můj zdravotní (psychický)stav. Hlavním problémem jsou úzkosti a deprese, které trvají už asi 4roky.  V roce 2013 úzkosti vyvrcholily do stavu, kdy jsem musela byt hospitalizována v psychiatrické léčebně,neboť jsem se všeho bála a neuměla si nijak pomoci, nemohla spát, soustředit se. Léky zabíraly jen dočasně. Pak bylo třeba období, kdy jsem se cítila lépe, léky jsem pomalu vysadila. Vím,že to jsou svinstva.Nyní to na mně ale zase sedá, úzkost se prohlubuje, hůř se mně dýchá, občas třes rukou. Dle lékaře mně chybí serotonin. Musím opět začít brát léky. Někdy se mně zdá, že už jen přežívám a nežiji plnohodnotný život.

V mládí,no vlastně skoro do 35 let jsem trpěla častými anginami, záněty močových cest,vaječníků, tudíž samé ATB.Asi ve 20 letech jsem podstoupila vytržení krčních mandlí. Zlepšení samozřejmě skoro žádné. Také mívám již dlouhou dobu problémy s trávením, nadýmání, zácpa. Nyní již skoro půl roku se s manželem stravujeme  velmi odlečneně. Snažíme se nepoužívat „zakázané“ 😀 bílé potraviny, maso,….Nicméně trávení je lepší. ale ještě není úplně v pořádku.

Nyní mně asi 5 měsíců bolí pravé rameno, nedávno se přidal levý kyčelní kloub. Dost se mně lámou nehty na rukou. Často mívám silné návaly pocení po celém těle. Trpím praskáním žilek na nohou, nyní se mně to ještě výrazněji zhoršilo. Vypadá to velmi neesteticky.

Budu moc vděčná za radu. Marta

Odpověď

Milá Marto,
určitě znáte svou energii – jste 8 Země, a také víte o své silné, mužské rovině odhodlání, a o energii podle své krevní skupiny. Pokud má žena takovýhle mužský potenciál, musí se seberealizovat, až se z ní kouří 😀 Nevím, zda vybíjíte svou energii v práci tak, abyste ze sebe vydala všechno, a pak doma ve vztahu mohla fungovat jako žena, která netlačí, neprudí, je pasivní a poddajná. Protože pokud tomu tak není, nejen že jste „mužská“ v partnerství, ale nevydaná energie se obrací proti vám a ničí vás. Neumíte sdělovat, co vás trápí, držíte v sobě své pocity, máte strach je sdělit – možná ze strachu, abyste nevypadala slabá? Určitě znáte mé programy pro ženy na Akademii celostního zdraví… jsou pro vás 🙂
Psychické potíže jsou následkem „léčení“ zánětů ATB, následného překyselení a vzniklého deficitu vápníku s hořčíkem. Naprostým základem je spravit trávení, odkyselit se a doplnit minerály. Rozhozený hormonální systém je jen následek.
Doporučuji nejprve vyčistit své tlusté střevo, spravit trávení, teprve poté bude moci trávicí systém vstřebávat živiny, tj. i minerály. Začněte očistou tlustého střeva. Doporučuji vám tuto kůru:
Pure Yucca (1-1-1) + AC Zymes (2-2-2) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček) + Organic Noni (3 polévkové lžíce) – vše na lačno. Pokud by zácpa neustávala, přidat dávku juky na 2-2-2. Pokud chcete rovnou doplnit minerály, doporučuji mega silný produkt Super Mega 50, je tam hodně béček, které potřebujete nejen na trávení, ale i na nervíky 🙂
I když teď začnete brát chemické léky, netrapte se, všechno postupně zvládnete, vysadíte chemii a uzdravíte se. Jste mladá a pokud budete dost trpělivá, budete postupovat pomalu, ale stále, za rok jste fit!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře