Dotaz

Dobrý den,

již od 20-ti roku chodím prerušovaně na psychiatrii, ze začátku jsem měla jen takové vnitřní chvěni plus poruchy vědomosti. Bylo to rok od roku horší a tak nějak mi vždy dali antidepresiva a nějak víc se se mnou nikdo nebavil. Ted je tomu 16 roku a dostala jsem se do takové situace že již cca 5roku trpím depersonalizaci a derealizace po nadměrném stresujícím delším obdobi, jsem už úplně hotová. A nevím už co mám delat. Uzivam i euthyrox 75. Moc děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,

tak tohle mě opravdu mrzí, kam až to jde nechat zajít. Přitom je tak snadné v počátcích jen maličko pomoci tělu, aby se zvedlo…

Zadejte si do vyhledávače na empatii deprese, psychické problémy a vyjede vám spousta dotazů a odpovědí, třeba tento. Přečtěte si článek o souvislosti probiotik na psychiku a o duchovní příčině depresí, je tam i proklik na přírodní léčbu. Dále je tu dotaz na psychické problémy a souvislosti se štítnou žlázou tady.

Doporučila bych vám doplnit minerály vápník+ hořčík v chelátové vazně Strong Boness 2-2-2, Stress mangement – komplex vitamínu B 1-1-1 na podporu nervového sytému a proti stresu, Rhodiolin 2-2-2 – přírodní adaptogen, harmonizuje psychiku, a Noni 3 lžíce denně, podporuje tvorbu serotininu, uvolňuje napětí, srovnává hormonální činnost. Můžete užívat i s antidepresivy.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu, podívejte se na naše zásady zdravého stravování. Především je potřeba vyřadit cukr, mléčné výrobky a bílou mouku, pečivo jíst pouze kváskové žitné nebo ovesné.

Jakékoliv hormony přetěžují lymfu, překyselují organismus a demineralizují tělo, takže je třeba za čas, až stabilizujete svůj stav, začít s očistou lymfy včetně náhrady hormonů na štítnou žlázu Oceanem, funguje spolehlivě. Lymfa patří do vašeho prvku Země (žaludek, slinivka a slezina s lymfou – více v energetická růžice), je to vaše nejohroženější tělesná část, o kterou byste měla pečovat. Problémy se štítnou žlázou ukazují na neschopnost udělat krok k tomu, co bychom rádi, a vaše chybějící pětka je v podstatě o totožné výzvě. Protože stojíte na místě, tak se stav zhoršuje…

Vy jste energie 8 Země to je nejsvobodnější energie, pro vás je velmi důležitá seberealizace, dělat něco, co vás baví a naplňuje. Je potřeba najít to, co milujete a dělat to každý den, ale i fyzicky odvádět své energie, sportovat. Máte plnou rovinu myšlení a rovinu empatie, jste citlivá, dokážete se vcítit do druhých a toužíte všem pomáhat, ale občas příliš tlačíte na druhé, vše argumentujete, přesvědčujete logicky, a pokud druzí mají jiný názor, jste nespokojená nebo máte strach, že druhé ztratíte, protože lpíte na svým nejbližších. Zaměřte se teď na sebe, postavte sebe na 1. místo, dělejte si radost, věnujte se tomu, co vás těší a učte se mít se ráda.

Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Přijímat je láska, je o vašem prvku.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře