Dotaz

Dobry den,

prosim vas o radu, pokud budete mit chut a naladu se mym dotazm zabyvat, jelikoz je asi primitivni.

Vite, resime s manzelem zasadni zivotni rozhodnuti, chceme se rozvest. Tedy ja ano, on ne. Jiz dlouhou radu mesicu me fyzicky odpuzuje, nedostatecna hygiena, spatne navyky, ktere nedokazal regulovat, nevhodne projevy… proste ve mne budi neuveritelny odpor a ja to nedokazu nedavat najevo. Deti jsou kolikrat pritomne nekterym mym komentarum, a ackoli vylozene nenadavam ani nejsem vulgarni, deti moc dobre tu nesnasenlivost pocituji. Hledam pro sebe a deti pronajem a chci se od manzela odstehovat, snad by to vycistilo vzduch. Situace se vyhrocuje a deti trpi na anginy… coz spolu souvisi, ja si to uvedomuju a moc me to mrzi.

Prosim vas, mohla byste mi poradit, jak to detem co nejvic ulehcit? S manzelem se hadat nechci, ale jsem na nej uz alergicka, nemam zajem o napraveni manzelstvi, fyzicka odpudivost je prilis silna. Chtela bych vsak detem maximalne pomoci, aby nepochybovaly o rodicovske lasce k nim.

PS. s manzelem uz skutecne zit nemuzu, nejedna se o krizi vztahu, ktera se da resit. Jde o vzajemne hluboke neporozumeni, jine zivotni tempo a zcela jiny pristup k reseni problemu. Kompromis je temer nemozny, ve vztahu zustat nechci, sama z takoveho souziti trpym panickymi ataky a manzel dostal diabetes. Na detech nam zalzi obema, ale domluvit se nedokazeme. Pomuzete mi, prosim?

Zdravi Eva

Odpověď

Dobrý den,

já opravdu nerozumím, jak se může přihodit, že se žena miluje s mužem, má s ním děti, a pak „najednou“ pozná, že k němu cítí odpor a zjistí, že nemají nic společného. Já tomu asi nerozumím… On vás znásilnil – min. 2x pokud máte 2 děti? Jak vás donutil s ním žít? Opravdu je tohle pro mě záhada…

Omlouvám se za tvrdost sdělení a naprosto chápu, že na mě budete pekelně naštvaná, ale napsat to musím. Díky tomu, že jste postavila své děti na první místo ve svém životě, jim děláte tu nejhorší křivdu, kterou jim kdo udělá. Místo toho, abyste se věnovala partnerství, tak jste celou svou pozornost zaměřila na děti a dokonce to máte nastaveno tak, že jsou pro vás ty, pro které chcete udělat všechno a neubližovat jim. To děláte a velmi aktivně a bude to dál pokračovat. Pokud věříte báchorkám, že vy jste zodpovědný rodič a váš muž není, že vaše děti mají rády víc vás než svého tátu, tak jste na omylu. Vždycky budou milovat stejně svého tátu jako vás, nikdy pro ně nebudete na prvním místě, vždy tam budou mít dva lidi. Ale ten jeden člověk – vy – tam bude mít vždy šrám a to ten, že jim vytvořil tu největší životní křivdu. Tak si to prostě přiznejte a přijměte to jako fakt, protože tak to je. Nemůžete své děti zachránit před bolestí, kterou jim servírujete….

Váš muž je váš učitel, a tím, že ze vztahu odejdete, stejně od svých úkolů neutečete. Budou je vám předkládat další partneři a nakonec i vaše děti. Věnujte se sobě a svým výzvám, které jsou čistě ženské, protože práce a aktivita směrem ven je pro vás tak důležitá, že zapomínáte na vztahy – práce až za partnerstvím a vztahem – to je výzva, kterou byste měla zvládnout (jste 2 Země). Přestat být negativní, na všem hledat chyby (osmičky v mřížce), nechtít dokonalost, ale učit se lidi přijímat takové, jací jsou – vaším nejdůležitějším životním úkolem je přijímat, proto se podívejte na Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Nejdůležitějšími vašimi orgány jsou žaludek, slinivka a slezina, tj. angínu jako projev přetížené sleziny od vás vaše děti přejímají. Je třeba učit se komunikovat o svých pocitech, a pak hledat skutečné ženství, ne to, co doposud žijete…. snažím se o to v ženských programech Žena je láska, nebo se přidejte do KRUHU. Nebo si kupte mou knížku Žena je láska. Prostě začněte hledat u sebe… a vraťte se do vztahu, pokud v něm byla láska (nevěřím, že ne, když máte víc než jedno dítě!). Udělejte alespoň pokus 🙂

Omlouvám se ještě jednou za tvrdost mé odpovědi, a ačkoliv vím, že vaše děti si vás přesně takovou vybraly, protože si potřebují zažívat problémy i nemoci, které prožívají, tak mě mrzí, když někdo odmítne dělat změny sám se sebou a myslí si, že útěkem nebo změnou někoho druhého se zbaví zodpovědnosti za to, co koná.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře