Dotaz

Dobrý den,
jsem sálová sestra, 25 let praxe a před cca dvěmi měsíci mě začalo úporně bolet levé rameno, zjišťuji, že při pohybu je to lepší, horší po noci, než to rozhýbu. NEVÍM JESTLI JE TO NĚJAKÝ BLOK OD PÁTEŘE, každopádně mě zaráží, že mi bolí jen čistě špička ramena, je horké a když si vyhmatám určitý bod, bolest projede až do lokte. Problém mi dělá hlavně oblékání,když musím dát ruku dozadu.
Můžete mi prosím poradit? Děkuji za ochotu.

Odpověď

Dobrý den,
rameno je kotrolka srdce a tenkého střeva, navíc před dvěma měsíci byl jejich aktivní čas. V každém případě volá vaše srdíčko o pomoc! Cítíte se pod tlakem, trápíte se povinnostmi a máte pocit, že na vás vše visí. Oslabené srdce máte od jater a žlučníku (jste 4 Dřevo a hledání spokojenosti a být Radovánkem tady a teď je vaše životní výzva), proto vás rameno bolí nejvíce ráno (v noci zatuhávají játra). Vše naprosto sedí 🙂
Co s tím? Teď v akutní fázi doporučuji rozvolnit zatuhlosti Noni, pomůže vám i proti bolesti, také regeneruje játra, rozvolňuje žlučník, zklidňuje srdíčko. Ale užívat vyšší než doporučené dávkování, viděla bych to na 6 lžic denně. Tak za měsíc se uvidí, zda bolest přejde a pak bych doporučila další krok podpořit tenké střevo a srdce, popř. játra, to bychom se domluvily.
Ze stravy je třeba naprosto vyřadit všechny mléčné výrobky, ty vám nejvíce ubližují, nahraďte je sojovými. Základem vaší stravy by měly být obiloviny a zelenina, zvyšte pitný režim na min. 3 litry čisté vody denně. Kupte si Aquarion a pijte zásaditou vodu.
Pro pochopení, proč to tak máte je důležité pochopit především sama sebe 🙂 uvidíte, že ten Vesmír je skutečně úžasný a že nic nedostáváme jen tak a že vlastně nemoc, která nás zastavuje je neuvěřitelně krásný dáreček, abychom přestali dělat věci tak stejně (špatně) jako doposud a změnili to (se).
Přečtěte si o svém dni narození, o svých čtyřech!!! jedničkách a navíc izolovaných, o dvou šestkách ve své mřížce a dvou devítkách, také o své prázdné rovině senzitivity. Vaše životní číslo je 7, což je jistá citová karma, zvolila jste si, že se budete snažit životní trable a citová zranění učit vnímat jinak, obracet ve svůj prospěch, umět v nich najít vždy to pozitivní pro sebe – všechno zlé je k něčemu dobré.
Prožíváte si rodinnou karmu, ztrácíte své nejbližší a to jen z toho důvodu, abyste si uvědomila, že oni nejsou ti nejdůležitější ve vašem životě, ale že jste to vy sama. Že nikdo druhý vás nemůže mít raději, než vy sama sebe. Že není možné od druhých získat pocit vlastního sebevědomí, pokud ho nemáte v sobě vy sama. Levé rameno ukazuje na tíhu, která na vás sedí, která vás tlačí, abyste se konečně začala zabývat sama sebou. Dvě šestky, které nesou rodinnou karmu a neschopnost sám sebe ocenit, nesou i druhou stránku, jakési východisko, možnost, jak to zvládnout, a to je obchod. Jste rozený obchodník, prodáte mrtvému zimník 🙂 Obchodujte! Tím, že to budete dělat, budete s lidmi a přestanete se bát samoty, protože nakonec pochopíte, že samota je stálý stav, odpočinek a radost být sám se sebou, ne opuštění, pokud budete obchodovat, pracovat s lidmi, tento pocit ze samoty okusíte. Tím, že budete obchodovat a půjde vám to, budete úspěšná, najdete vlastní ocenění, začnete si za něco sama sebe vážit, začnete si víc věřit a ohodnotíte se, najdete sebedůvěru, kterou zatím hledáte. Potřebujete komunikovat s lidmi. potřebujete totiž otevřít své nitro, vypustit své izolované jedničky. Pokud budete obchodovat, je to činnost, která je velmi intimní, pokud člověk chce něco prodat, musí sdělit své pocity, své zkušenosti, prodává a dává tím sebe, tato činnost vám pomůže začít mluvit o sobě i jinde. Naučíte se říci, co cítíte, co vás trápí, bolí a co vás těší, jednoduše říci pocit. To je důvod, proč vás rodina opouští – nikdy nevěděli, co je ve vás a jak se cítíte. Dělejte to! Trénujte vděčnost za vše, co vám druzí udělali. Podívejte se na Malou duši a slunce. Začněte obchodovat s CaliVitou, jako zdravotník k tomu máte velmi blízko. Chce to akci, i když je mi  jasné, že to je vaše největší slabina – udělat první krok ke změně, máte strach, co bude. Běžte po malých krůčcích, ale běžte a nevracejte se ke starým pohledům, starým postojům. Radujte se z toho, co máte teď, najděte si zábavu, choďte do společnosti a do lesa, užívejte si života.
Pokud by vám něco nebylo jasné, ozvěte se, moc ráda vám budu pomáhat!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?