Dotaz

Dobrý den,
mám takový dotaz a snad mi poradíte. Poslední dobou mívám často chuť na sladkosti. Prostě musím mít každý den něco sladkého. Když si nic nedám, hned na to myslím a jsem nervozní, že si stejně něco musím vzít. Pak jsem chvíli sice spokojená, ale zase mám tyto potíže. Bolí mě hlava, mívám závratě a pocit jako když nevnímám okolí, nevím zda je to tím sladkým. Už si připadám jak v depresích. Jsem na mateřské dovolené, s dětmi mě to baví, ale asi se chvílema nudím a tak musím něco zobat. Také mě chutnají slaná jídla a tak dost jím. Myslela jsem si jak zhubnu po porodu, ale místo toho jsem pár kilo přibrala. Dost mě to trápí. Ráda bych zhubla, ale nevím jak na to. Myslím, že nějaké diety jsou k ničemu. Někde jsem četla, že kdo jí často sladké souvisí to prý s nedostatkem lásky? Může to být pravda? Vím, že mě ta jídla škodí, řeknu si že odteď už nic nezdravého jíst nebudu, ale druhý den, jsem tam, kde jsem byla. Na sladké mám hlavně chuť odpoledne. Už je to hrůza. Snad mi poradíte. Moc díky. Moc ráda bych pro sebe něco udělala, abych byla zdravá. Bolí mě i záda a to je mi 31 let.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
chuť na sladké je projevem nedostatku lásky – ve vašem případě je to nedostatek lásky k sobě, neděláte, co vás baví, mateřská dovolená je sice dobrá, ale přece jen potřebujete vlastní náplň. Mnoho mladých maminek má představu, že aby byly dobré matky, musí udělat vše pro dítě, samu sebe prostě potlačit a vše věnovat dítěti. Je to ale nesmysl. Dítě od své matky nepotřebuje nic než lásku, naopak plné oddávání se dítěti je špatným příklad do budoucna dítěte, protože příklad, že celý svůj volný čas poskytnu někomu druhému, je špatný. Pak budou tyto matky marně svým dětem vysvětlovat, že se nemají tolik podřizovat svým partnerům, svým dětem, že mají také myslet na sebe – bude pozdě, děti to viděly u svých matek a mají to v sobě jako naprosto zažitý vzorec. Dítě naopak má vidět svou matku, jak ŽIJE, jak plní svůj čas tím, co jí baví, jak se raduje z toho, co dělá, a dítě, přirozeně tomu přítomné, bude přirozeně přijímat, že starost o své štěstí má každý ve své moci. V každé činnosti, kterou dělá matka, může najít uplatnění i dítě společně s ní, není třeba vyhledávat speciální hřiště, speciální mateřská centra, speciální kroužky. Pokud se matka plně poddá péči o své dítě, zapomíná na sebe a tím se musí dostat do stavu, kdy si připadá dobrá jen na vaření a přebalování, musí si za čas připadat neplnohodnotná. A je tu ona neláska k sobě a chuť na sladké. I vůbec chuť na jakékoliv jídlo je známkou naplňování se alespoň něčím příjemnějším 🙁
A chuť na sladké je na úrovni těla vždy projev přemnožení plísní v našem těle. Přečtěte si tuto odpověď, mnohé vám bude jasné.
Plísně nejenže produkují neurotoxiny, kterými nás ovládají a nutí nás něco sladkého si sníst (aby ony měly co jíst), ale když si to sladké vezmeme, jakoby se blahem uvolní, uvolní ze sebe jakoby odpad toho, co jim poskytneme (prostě přijmou potravu a pak vylučují zbytky), a my máme závratě, bolí nás hlava, jsme otupělí, máme deprese, dobré, co? Navíc přemnožení plísní jde vždy ruku v ruce s překyselením organismu (dnes každá!!! mladá žena má nedostatek vápníku s hořčíkem, tudíž dispozice k překyselení, ta, která porodila, má nedostatek vždy), kdy dochází k tuhnutí tkání, bolestem zad. Základem pro vás je se odkyselit a zbavit se chuti na sladké. Nemyslím si, že dieta sama o sobě něco vyřeší, ale je nutná spolu s tím, že se začnete zabývat sama sebou. Přečtěte si knížku Zbavte se svých kil bolesti, dobrá by také byla Tvoje dítě jako šance pro tebe
A užívala bych:
Liquid Chlorophyll tekutý výtažek z vojtěšky, který zezásaďuje kyselé prostředí našeho těla, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy rozředit ve vodě.
New Life multivitamín pro těhotné (nebo ty, co byly) s vysokým obsahem vstřebatelného vápníku a nejen jeho, je třeba doplnit zoufalý deficit, který máte, dávkování 1-1-1 po každém jídle.
Slim Formula kaktus nopál obohacený látkami spalujícími tuky, harmonizuje zažívání, snižuje chuť na sladké, dávkování před každým jídlem 1tbl. zapít.
Pokud byste chtěla přidat kvůli chutě na sladké Citrimax Chromium pomáhá perfektně snižovat chuť na sladké, pomáhá spalovat tuky, užívá se vždy 1tbl. společně se Slim F..
Pijte dopoledne 1 litr bylinného čaje s vymačkaným citronem, během dne popíjejte čaj Hannasaki na spalování tuků.
Takto začněte, staráním se o sebe si člověk dokazuje, že se má rád, že mu stojí za to pro sebe něco udělat, že je pro sebe důležitý.
Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?