Dotaz

Prosím o vysvětlení zda spolu může souviset porucha nějakého orgánu, která se projevuje bolestí v lokti, tzv.tenisový loket.

V roce 2018 jsem měla problém s pravým loktem a letos s levým. Ke zvýšenému fyzickému zatížení nedošlo, léčba lokte rázovou vlnou je sice ulevující, ale bolest stále trochu trvá.

Moc děkuji za vyjádření

Petra

Odpověď

Dobrý den,

souvislost s orgány loket určitě má. Loket ukazuje naši schopnost prosadit se, postavit se za to, co potřebujeme pro sebe, jestli umíme postavit sebe na 1. místo, anebo upřednostňujeme všechny ostatní před sebou. Může ale ukazovat i přílišné protlačování svých představ a své pravdy, toho, jak to chcete vy. Nějakým způsobem byla porušená harmonie.

Pravý loket souvisí se žlučníkem, naší nespokojeností, levé se slinivkou, to jestli máme v rovnováze lásku dávanou i přijímanou, lásku k sobě s láskou k ostatním.

Vy jste silná energie 5 Země, chcete mít vždycky pravdu, nerada měníte názor a je těžké vás přesvědčit. Navíc máte izolovanou 1, tady neumíte sdělit své pocity, spíše ráda vysvětlujete, přesvědčujete, než nemluvíte o svých pocitech. Máte 3 šestky, tedy je pro vás velmi důležitá harmonie v rodině a partnerské vztahy, šestka je rodinná karma. Na druhých lpíte, bojíte se samoty, a tak možná ustupujete tam, kde se máte prosadit, protože si nevěříte, bojíte se, že byste mohla druhé ztratit, třebaže navenek to nedáte znát a tváříte se sebejistě.

Doporučila bych vám kurz Žena je láska je zdarma nebo knihu Žena je láska. Možná jste svou nespokojenost s někým, něčím (pravý loket-žlučník) jen chtěla potlačit, ale nepochopila jste to a nepřijala, a tak vás bolí levý loket (slinivka), protože jste porušila rovnováhu mezi láskou k sobě a těm druhým (raději mlčíte, než byste se za sebe postavila, hlavně ať je klid)

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Přijímat je láska.

Užívejte Noni – 3 lžíce denně, pomůže i od bolesti, změkčuje a rozvolňuje tkáně, podporuje regeneraci jater

Super Soya lecithin – změkčuje játra, zpružňuje tkáně dávkování 3-3-3, alespoň 3 měsíce

Green Health  – vojtěška – pomáhá neutralizovat překyselení, působí proti zánětům, dávkování 2-2-2, 10 minut před jídlem

Magnezi B6 – přírodní hořčík se zinkem a vitamínem B6 pro podporu nervového a svalového systému 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Četla jste tento článek? Proč nepít kávu s mlékem

Upravte stravu podle zásad zdravého stravování, vyloučit cukr, mléčné výrobky, bílou mouku. Doporučuji stravu podle krevní skupiny.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky
Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky

Sójový lecitin pomáhá zachovat zdravou hladinu krevních tuků a zdravý krevní oběh a také chrání játra a podporuje jejich činnost. Lecitin hraje významnou roli při podpoře mentální svěžesti, koncentrace a při procesech učení a také v boji proti poklesu mentálních schopností. Je rovněž považován za lipotropní látku (která pomáhá rozkládat tuky). Pro trojnásobný účinek si zvolte Triple-Potency Lecithin!

Detail produktu

Komentáře