Dotaz

Prajem pekný deň Miluška,

Znova sa na Vás obraciam s prosbou o radu a nasmerovanie.

Posledných pár týždňov sa trápim nad tým, že sa neviem ku ničomu dostať. Mám veľa nápadov, viem robiť vela vecí (žiadnu avšak nie tak že v nej vynikám, lebo sa na nič nikdy uplne nezameriam). Nemám rada sa zaškatuľkovať niekde, mám rada výzvy a zmeny ale keď to je celé v určitej istote.

Robím práve pre modnu značku v Londýne sociálne média a marketing, no zistila som že ma to vôbec nenaplňa a chcela by som odísť. Neviem síce sa rozhodnúť čo dalej a preto stagnujem a neviem ako dalej a s čím začať, čomu sa venovať.

Tu je pár vecí nad ktorými som rozmýšlala, samozrejme že ja by som mala vedieť najlepšie no momentálne sa cítim dosť stratená. Veľmi by som chcela začat vlastnú modnu značku (mám vymyslené meno & biznis plán a návrhy) no stagnuje to a aj keby som sa do toho pustila potrebujem a chcela by som mať niečo na strane aby som vedela financovať nielen seba ale aj značku na začiatku. Baví ma fotografia, design, tanec, cestovanie, tvorenie šperkov, workshopy kreativity a mám rôzne kurzy ako napríklad maderoterapia, a iné.

Mám rada vyvolávať v ľuďoch emocie, tvoriť, rozpravať s ľuďmi o ich živote a zážitkoch, dávať veci dokopy do konečného vysledku,
viesť ľudí ku kreativite, dávať iný pohlad na veci, vytvárať atmosféru a milujem estetiku.

Je to zaujímavé čo vlastne týmto textom sledujem ale cítila som, že toto chcem napísať a tak píšem a viem, že tak ako vždy, nasmeruje a navedie ma to niekde kde práve má.

S láskou a vďakou,

Ľubka

Odpověď

Dobrý den,

jako 2 Země potřebujete mít práci, která vás bude naplňovat a bavit, pomáhat lidem a aby ta práce pro vás měla nějaký smysl. Máte předpoklady, že pokud se do takové činnosti pustíte, budete finančně úspěšná – máte číslo 8. Tato energie vám ale současně předkládá výzvu být pozitivní, nehrabat se v tom, co nechcete, ale zaměřit se na dělání toho, co milujete, a to bez ohledu na to, zda vám to přinese peníze nebo ne. Najít si cokoliv a to začít dělat, ne pro výsledek a výdělek, ale pro činnost samotnou. Energie a možnosti máte neomezené – přečtěte si charakter vaší krevní skupiny. Brzdí vás chybějící pětka, neschopnost udělat první krok, pustit se do něčeho prakticky.

Doporučuji najít vděčnost za práci, kterou máte teď, třeba jen za to, že vám přináší obživu. A nastartovat praktické kroky k tomu, co tvořit chcete, nastavit svou mysl na to, že je vše je cesta a musí vás dovést k tomu, že budete úspěšná. A prakticky začít… je úplně jedno, co, schopnosti máte ke všemu, brzdí vás jen přemýšlení o tom, že to nedopadne dobře.

Program pro váš prvek Zemi je Přijímat je láska, projděte si videa, vstupte do členské sekce, je pro vás stěžejní přijmout negativní stránky sebe jako cestu k vyjádření svých darů a získání sebevědomí a tahu na branku.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty
Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty

Super CoQ10 Plus vhodným způsobem zajišťuje vaši denní potřebu CoQ10. Tuto látku jsme ještě doplnili dobře známým spolupůsobícím antioxidační triem: betakarotenem, vitaminem E a selenem. S těmito látkami můžete zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit hladinu energie, posílit srdce a imunitní systém a přispět tak k zachování svého zdraví.

Detail produktu

Komentáře