Dotaz

Mám pořád studené ruce a nohy i když je mi jinak teplo. Piji čaj ze skořice, zkoušel jsem i zázvor. Nic moc nepomáhá. Máte nějakou radu Jirka

Odpověď

Dobrý den,

souvisí to se špatným prokrvením, přečtěte si duchovní příčinu, najdete tam proklik i na přírodní léčbu. Když zadáte do vyhledávače na empatii studené ruce a nohy najdete tam spoustu dotazů a mých odpovědí, třeba tento.

Vy jste energie 3 Dřeva podle A9P, jste jako stromeček, spousta nápadů, myšlenek, plánů, a dostal jste k tomu abyste je mohl realizovat nástroj – plnou rovinu odhodlání. Tato rovina s sebou nese obrovské množství aktivní energie, která vám pomáhá v naplnění vaší seberealizace, má vám pomáhat, abyste své myšlenky a nápady uplatnil, a dělat něco, co vás bude bavit a naplňovat. Tyto své energie potřebujete ventilovat, dělat něco fyzicky, u čeho cítíte radost.

Je potřeba rozhýbat tu energii. Krev je naše radost, kterou roznáší naše cévy po těle, životní síla, se kterou uplatňujeme to, co milujeme. Vy svou radost blokujete, možná ze strachu nebo nedořešené minulosti, máte dvě dvojky – velkou empatii a pochopení, ale zároveň problém s odpuštěním.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska, je o vašem prvku Dřevo. Najděte něco, co vás baví a začněte to dělat, každý den, přidejte nějaký aktivní sport, vraťte zase radost do vašeho života, žijte aktivně, a pak vaše ruce a nohy budou teplé.

Podpořte své tělo, ono zpětně pomůže vaší mysli a překonání výzvy. 

Ginko XC -1-1-1, obsahuje ginko bilobu, pomůže zlepšit prokrvování, Omegu 1-1-1 na podporu cév a C1000 – jako silný antioxidant. Vhodné by bylo popíjet Liquid Chlorophyll – čistí krev, 3 lžičky do 1,5l vody, popjet během dne. Vydržte min. 3 měsíce.

V létě si udělejte očistu lymfy v jejím období Oceánem.

Vše nakoupíte v empatia eshopu.

Do stravy zařaďte více jangových potravin – viz energie potravin, luštěniny, obiloviny, tepelně zpracovanou zeleninu. Snažte se stravu přizpůsobit své krevní skupině.

S láskou vaše empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?