Dotaz

Ahoj Miluško,

obracím se na Tebe s prosbou o radu/ doporučení, jaké všechny doplňky stravy z Vašich stránek mám užívat v průbehu těhotenství? Momentálně jsem v 6. týdnu těhotenství.

Žádné problémy kromě nevolností a pnutí v podbřišku nemám, užívám Eutyhrox 100mq po jídle, na léčbu snížené funkce štítné žlázy. Lékařka mi doporučila v době těhotenství léky navýšit  a to takto – 3x v týdnu brát 1,5tbl. Od minulého týdne užívám kyselinu listovou, volně dostupnou v lékarně.

Děkuji předem za Tvé rady a doporučení.

S láskou

Denisa

Odpověď

Ahoj Deniso,

pokud si dáš do vyhledávače v empatii Těhotenství, vyskočí ti spousta podobných dotazů. Produkty vhodné v těhotenství najdeš u duchovní příčiny Těhotenské problémy.

Opravdu si myslíš, že umělými hormony léčíš svou štítnou žlázu? Pokud by ses zeptala lékařky, zda tento lék léčí (podle mě by léky tedy léčit měly), řekne ti, že udržuje tvou štítnou žlázu ve funkci, ale nikdy ti ji nevyléčí. Že hormony budeš muset užívat do konce života. Jestli s tímto se chceš smířit, je to tvá volba. Já rozhodně vím, že tvrzení lékařů o tom, že tě umělé hormony udržují v jakžtakž funkci, je lež. Tvůj hormonální systém dostane díky doplňování umělých hormonů impulz, že není třeba spolupracovat, že není třeba se o nic starat, protože vše přichází zvenku. A přestane ti fungovat celý, takže začneš mít problémy s psychikou, lymfou, pohlavními orgány,… a lékaři vůbec tyto problémy nespojí s tím, že užíváš Euthyrox. Dají ti další, jiný hormon či chemický lék.

Když si zadáš do vyhledávače v empatii štítná žláza, umělé hormony, naskočí ti tolik dotazů, že máš co dělat je všechny přečíst. Chci ti říct, že je bláhové myslet si, že chemické cokoliv tě vyléčí. Dostává tě to jen do mnohem větších problémů…

Pokud překonáš strach, ve kterém tě lékaři udržují, aby do tebe mohli cpát chemii a sami přežívat díky proplácení receptů, můžeš vyměnit Euthyrox za Ocean, který ho plně nahrazuje (3 polévkové lžíce ráno na lačno místo Euthyroxu.) K tomu užívej Noni na srovnání hormonánlního systému, aby znovu začal pracovat, jak by měl.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Jako člen naší skupiny v CaliVitě máš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře