Dotaz

Dobrý den,
je mi 24 let a už asi půl roku mám problém se zaléháním pravého ucha. Již několikrát jsem navštívila ORL oddělení, ale lékaři nepřišli na nic neobvyklého. Dostala jsem nosní kapky, které jsem si měla „profouknout“ do eustachovy trubice. Bohužel nepomohly. Ucho nemám zalehlé neustále, ale většinu dne. Asi na měsíc dalo pokoj, ale před pár dny se mi to vrátilo znovu. Je to velmi nepříjemné a byla bych velmi ráda kdybyste mi mohla nějak poradit.
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
Uši jsou orgánem těsně spojeným s našimi ledvinami, tudíž s našimi vztahy. Pravá strana je muž. Je pro vás velmi důležité uvědomit si, co nechcete slyšet a od koho. S čím se nemůžete vyrovnat, co vás trápí, mrzí, co se vám zdá nemožné strávit, vyřešit, proč raději slyšet nechcete (pozor! tělo vás poslechne, pokud nebudete řešit, nebudete slyšet. Vše, co si přejete, dostanete!).
Pro vaše tělo doporučuji odlehčit stravu – naprosto vyloučit všechny zahleňující potraviny, tzn. mléčné výrobky.
Dále z potravních doplňků nejlépe Noni. Má spoustu výborných účinků, ale pro vás je nejdůležitější, že odhleňuje dutiny. K tomu by pak mohla být i Pure Yucca společně s antioxidanty qProtect. Juka odmydluje a v Protectu je mimo jiné vysoký obsah gingko biloby, která má perfektní účinky na cévy a nejdříve je to poznat na těch nejmenších. K těmto potravním doplňkům bych vám doporučila výtažek z Gingko XC – na uši opravdugy skvěle účinkuje. Celou kůru posílit procedurou s ušními svícemi několikrát opakovat.
Přeji krásný Silvestr a do nového roku vše, co si přejete, ať se vám splní.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ginkgo XC: Výtažek z listů jinanu dvoulaločného
Ginkgo XC: Výtažek z listů jinanu dvoulaločného

Ginkgo XC je přípravek, který obsahuje velké množství výtažku z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který účinně podporuje krevní oběh, zásobování buněk kyslíkem a živinami a zdravou činnost mozku a přitom jako silný antioxidant chrání buňky před volnými radikály.

Detail produktu

Komentáře