Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych se prosím zeptat, zda-li propojenost těchto dní má hlubší význam a nese nějakou zprávu pro mě. Matka jakož má velmi milující osoba zemřela na mé narozeniny 8.7. a já z toho cítím velkou sílu…ale nemá to ještě nějakou konkrétní zprávu či odpověd?

Ostatní nechápou a litují mě, ale já jako by tímto cítím vděk a obrovskou propojenost.

Jsou tomu letos 3 roky a já od té doby život jinak prožívám a jako by mě tímto jejím odchodem přivedla k jakémusi procitnutí. Navíc neskutečnou roli hrají i čísla. Ona se narodila 8.3 1958, zemřela v 58 letech .Vsude mě provází číslo 58, i několikrát za den jej vidím.

Loni jsem se vdávala a vybrala jsem datum jejího narození, cítila jsem, že to je to správné datum.

Je to pro mě velmi silné. Maminka je stále u mě, cítím ji…

děkuji za odpověd

Odpověď

Dobrý den,

čísla určitě hrají roli v našem životě, podívejte se na význam čísla 5 – je to číslo aktivity, a číslo 8 – číslo negativity. Vy jste silná aktivní energie Ohně, s karmickou rovinou Saturnu a rovinou energie, to je tedy síla! Jste opravdu silný člověk, ve škole života jste takový vysokoškolák, nevybrala jste si žádné malé úkoly, věděla jste jako duše, že máte na víc. Vy se potřebujete seberealizovat, řídit a vést lidi, stát v čele a naplňovat to, pro co jste se jako duše rozhodla. Nemůžete chodit do práce jen pro peníze, ale musíte najít své poslání a cítit vášeň, naplnění v tom, co budete dělat. Vy ale sice reagujete na vše impulzivně, dáte do toho hodně emocí, všechno vás zajímá, ale pak rychle skončíte. Neuděláte ten praktický krok, máte sklon k negativnímu myšlení, říkáte si, co když to nevyjde, a tak se energie rozplyne a zůstanete stát na místě. Možná to je to, co se vám maminka snažila předat, abyste překonala strach a udělala ten krok k tomu, co uvnitř cítíte, že chcete, možná ke svému snu, který vás bude naplňovat, a nenechala se odradit těžkostmi a překážkami, ale vytrvala, hledala pozitivní přístup a pohled na problémy. Síly na to máte opravdu dost, věřte si. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

Vzhledem k vašim silným, aktivním energiím bych vám doporučila kurz Žena je láska je zdarma, protože je jasné, že pokud neventilujete své energie seberealizací, budete se snažit příliš aktivovat ve vztahu. Na Akademii celostního zdraví je pro váš prvek Oheň kurz Radovat se je láska. Viděla jste webinář o smrti Jak přijímat smrt na Přijímat je láska?

Kupte si Noni, krásně harmonizuje celý organismus a otvírá korunní čakru a tím nás přímo napojuje na Vesmír, pomáhá nám často k pochopení, dávkování 3 lžíce denně.

Nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?