Dotaz

Dobrý den, 

ráda bych se s Vámi poradila ohledně mých špatných stavů uzkosti.

Je mi 22 let. Psychickým nepohodlím trpím už několik let cca. 4 roky. Myslím si že jsem ovlivněna i geneticky jelikož moje matka i babička trpí tím samým. Beru antidepresiva (cipralex) již 3. rokem, stavy ale přetrvávají. Možná by po vysazení stavy byly ještě horší, každopádně jsem už přemýšlela že bych je chtěla vysadit a snažit se své problémy vyřešit přírodní cestou.

Mám stavy uzkosti ve kterých příchází i deperzonalizace a derealiace. Samozřejmě vím že tyto emoce jsou subjektivní a snažím se být jimi co nejméně ovlivněna. Každopádně v poslední době je to denní boj a já už nevím kudy kam. Také trpím panickou poruchou jsou období kdy více a kdy méně ale začalo mě to v jistých odvětví mého života omezovat. 2 roky jsem sama cestovala po světě a ted se „bojím“ jet i sama do Prahy jelikož mám už dopředu strach z možného záchvatu a špatných pocitů. 

Jsou chvíle kdy přemýšlím nad tím že bych si vzala život, samozřejmě že nic takového udělat nechci ale občas jsou stavy tak ošklivé že je těžké zůstat silným. Také trpím obsedantně kompulzivní poruchou. Občas mě napadají věci které se mi vůbec nelíbí např. že bych někomu ublížila nebo sobě, bojím se toho a udělat to nechci každopádně mě ty myšlenky občas rozhodí a dostaví se uzkost.

Chci také říci že se snažím i jinou cestou než antidepresivy. Dělám sport, medituju beru různé doplňky stravy jako je omega 3 a L- tryptofan a teď sem si objednala CBD olej jelikož jsem se dočetla příznivých účinků. 

To je asi zatím vše budu moc ráda když se jakkoliv vyjádříte. 

S přáním pěkného dne Nikola 

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si podobný dotaz a mou odpověď  na dotaz Nestabilní psychika a hirsutismus,

Genetická zátěž není nic jiného než rodová karma (karmalogie)

Znamená to, že si vzájemně v rodině pomáháme pochopit a vyřešit stejné úkoly (proto si dítě vybere jako rodiče, prarodiče takové, kde tuto zátěž nemoci bude mít jistou), takže je to v prvé řadě váš problém, který byste měla řešit  protože jinak ten problém budou řešit vaše děti, jejich děti,…. dokud to někdo nerozsekne.

Rodinná karma je o tom, že když neděláme a nesnažíme se v tom, v čem máme, vidíme pak na svých dětech stejný problém a stejné výzvy, bohužel už pak s tím nemůžeme nic dělat, můžeme se jen trápit. Takže snažte se i vy se sebou něco dělat a něco pochopit. Přečtěte si článek o dědičnosti: Dědičnost, smůla nebo příležitost a pochopíte.

Přečtěte si o svém dni narození a vašich dvou plných rovinách – rovině energie a rovině dovednosti. Máte obrovské množství silné, aktivní energie, kterou zřejmě neventilujete, a tak se obrací proti vám a máte psychické potíže, strachy, jste nespokojená. Jste energií 3 Dřeva a jste jako mladý stromeček, který má spoustu větviček, i vy máte plno nápadů, plánů, ale občas hodně větvíte, a ve výsledku ty plány neuskutečníte. Dostala jste k nim zároveň nástroje – obrovskou sílu, kterou vám dává rovina energie. Tuto energii jste nedostala pro nic za nic, ale jako nástroj k naplnění vlastních vizí. Abyste dělala to, pro co jste se jako dušička rozhodla a našla svou seberealiazaci, své poslání a dělala to, co vás bude naplňovat.  Ale protože vám chybí pětka, číslo akce a schopnost udělat první krok, bojíte se ten krok udělat a něco začít. Je to vaše životní výzva, musíte se donutit, jít a ten krok prostě udělat, jako praktický čin, akci. 

Máte 2 devítky, a tak vše příliš analyzujete a rozebíráte, ale vše řešíte jen v hlavě a skutek utek. Je potřeba rozhýbat energii, najít to, co vás baví a začít to dělat. Spolupracujte s námi

Důležitý je po vás také pohyb, sport, aktivita, a učit se být spokojená s tím, co máte, být vděčná za vše, co dostáváte, protože jako energie dřeva máte sklon k nespokojenosti.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska, je o vašem prvku. (viz Energetická růžice)

Vzhledem k vaší převaze mužské energie, chybějící 2 a silným aktivním rovinám potřebujete pracovat na svém ženství, podívejte se na kurz Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a změkčujte své postoje, učte se být více ženou.

Doporučila bych vám:

Noni – 3 lžíce denně +  Rhodiolin –  2-2-2 + Strong Bones 2-2-2 + Stress B management -1-1-1 + Liquid Chlorophyll – 3 lžičky denně rozpustit do 1,5l vody a popíjet během dne.

Vše najdete v eshopu empatia

Upravte stravu – vyloučit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, podívejte se na zdravé stravování, nebo stravování podle krevních skupin.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře