Dotaz

Dobrý den p.Miluško,

již po třetí během 7 let jsem znovu dostala úzkostí a strachy. Beru rhondolin, strong bones, noni, stress management již měsíc a pul, ale zatím není moc velké zlepšení. Bylo to tak silné, že jsem musela nasadit od doktorky velaxin a večer pregabalin. Vím, že bych se měla v něčem seberealizovat, ale nemůžu na nic přijít v čem. Ráda dělám na zahrádce, čtu knihy, cvičím. Nevím jak to vyřešit, chtěla jsem Vás poprosit, zda by jste mi poradila s užíváním výrobků z calivity a pokud je to možné s tou seberealizaci. Někdy mám pocit jak kdybych měla svázané ruce, ráda bych něco dělala a nevím co. Nyní mi dokonce vypadávají hodně vlasy, nevím co s tím se dá dělat.

Děkuji moc za odpověd Marta

Odpověď

Milá Marto,

v r.2016 jste se na mne obrátila s tímto dotazem:

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc požádat o radu,jak zlepšit můj zdravotní (psychický)stav. Hlavním problémem jsou úzkosti a deprese, které trvají už asi 4roky.  V roce 2013 úzkosti vyvrcholily do stavu, kdy jsem musela byt hospitalizována v psychiatrické léčebně,neboť jsem se všeho bála a neuměla si nijak pomoci, nemohla spát, soustředit se. Léky zabíraly jen dočasně. Pak bylo třeba období, kdy jsem se cítila lépe, léky jsem pomalu vysadila. Vím,že to jsou svinstva.Nyní to na mně ale zase sedá, úzkost se prohlubuje, hůř se mně dýchá, občas třes rukou. Dle lékaře mně chybí serotonin. Musím opět začít brát léky. Někdy se mně zdá, že už jen přežívám a nežiji plnohodnotný život.

V mládí,no vlastně skoro do 35 let jsem trpěla častými anginami, záněty močových cest,vaječníků, tudíž samé ATB.Asi ve 20 letech jsem podstoupila vytržení krčních mandlí. Zlepšení samozřejmě skoro žádné. Také mívám již dlouhou dobu problémy s trávením, nadýmání, zácpa. Nyní již skoro půl roku se s manželem stravujeme  velmi odlečneně. Snažíme se nepoužívat „zakázané“ 😀 bílé potraviny, maso,….Nicméně trávení je lepší. ale ještě není úplně v pořádku.

Nyní mně asi 5 měsíců bolí pravé rameno, nedávno se přidal levý kyčelní kloub. Dost se mně lámou nehty na rukou. Často mívám silné návaly pocení po celém těle. Trpím praskáním žilek na nohou, nyní se mně to ještě výrazněji zhoršilo. Vypadá to velmi neesteticky.

Budu moc vděčná za radu. Marta

A dostala jste tuto odpověď:

Určitě znáte svou energii – jste 8 Země, a také víte o své silné, mužské rovině odhodlání, a o energii podle své krevní skupiny. Pokud má žena takovýhle mužský potenciál, musí se seberealizovat, až se z ní kouří 😀 Nevím, zda vybíjíte svou energii v práci tak, abyste ze sebe vydala všechno, a pak doma ve vztahu mohla fungovat jako žena, která netlačí, neprudí, je pasivní a poddajná. Protože pokud tomu tak není, nejen že jste „mužská“ v partnerství, ale nevydaná energie se obrací proti vám a ničí vás. Neumíte sdělovat, co vás trápí, držíte v sobě své pocity, máte strach je sdělit – možná ze strachu, abyste nevypadala slabá? Určitě znáte mé programy pro ženy na Akademii celostního zdraví… jsou pro vás 🙂

Psychické potíže jsou následkem „léčení“ zánětů ATB, následného překyselení a vzniklého deficitu vápníku s hořčíkem. Naprostým základem je spravit trávení, odkyselit se a doplnit minerály. Rozhozený hormonální systém je jen následek.

Doporučuji nejprve vyčistit své tlusté střevo, spravit trávení, teprve poté bude moci trávicí systém vstřebávat živiny, tj. i minerály. Za pár týdnů začíná období očisty tlustého střeva, začala bych s ní hned.

Doporučuji vám tuto kůru:

Pure Juka (1-1-1) + AC Zymes (2-2-2) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček) + Organic Noni (3 polévkové lžíce) – vše na lačno. Pokud by zácpa neustávala, přidat dávku juky na 2-2-2. Pokud chcete rovnou doplnit minerály, doporučuji mega silný produkt Super Mega 50, je tam hodně béček, které potřebujete nejen na trávení, ale i na nervíky 🙂

I když teď začnete brát chemické léky, netrapte se, všechno postupně zvládnete, vysadíte chemii a uzdravíte se. Jste mladá a pokud budete dost trpělivá, budete postupovat pomalu, ale stále, za rok jste fit!
S láskou vaše Empatia

Užívala jste vše podle doporučení, zbavila jste se svých základních problémů, je to už v pořádku? Jak dlouho jste všše užívala? Jde o to, že pokud trpíte problémem x let, není možné si myslet, že za měsíc vše spravím. Vy se musíte připravit na dlouhodobou léčbu, postupně krok za krokem se zbavovat jedné potíže a pak druhé…

Takže pokud je vaše imunita už v pořádku, netrpíte problémy s nadýmáním, nemáte zácpu a potíže s trávením, záněty močových cest, vaječníků, tedy už neužíváte ATB, pak užívejte to, co užíváte dál a připravte se na dlouhodobé užívání třeba i roky (ATD a jiné léky od lékaře jsme ochotni užívat celý život…).

Užívejte:

rhodiolin 2-2-2 + strong bones 2-2-2 + noni 3 lžíce + stress management 1-1-1 – pokud stále máte zažívací potíže, přidejte AC Zymes 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vstupte do kurzu Radovat se je láska, je tam komplet návod, jak najít radost i seberealizaci.

Zakousněte se do péče o sebe a nepřestávejte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře