Dotaz

Krásný den.

Moc prosím o pomocnou radu při mém trápení. Je mi 48 let a již velmi dlouho mne velmi bolí lýtko, holeň a pod kolenem pravé nohy a posledních pár týdnů stoupá bolest až k hýždi a do třísla. Posledních pár dnů se bolest stupňuje a lýtko je stále v křeči. Už jsem musela přestat i chodit cvičit. Též se mi velmi často odkrvují  prsty na obou rukách kromě palců a trvá to někdy až 20 minut, mám je úplně necitlivé. Občas mi ruce brní a bolí pravé rameno zároveň s krční páteří. Poslední dobou jsem stále velmi unavená a již mnoho let mi padají vlasy. S rukama jsem již na vyšetření byla ( neurolog, chladový test na cévním, ortoped ) a jsem  v pořádku. Jediný pan ortoped mi řekl, že mám krční páteř zcela zamrzlou a proto ruce nefungují, jak mají a že s tímto si lékaři nevědí rady a mám si najít nějakého výborného léčitele. S bolavou nohou jsem ještě nebyla a jelikož mi oba rodiče umřely ( o. – 49 let, m. – 70 let ) na těžkou arteriosklerozu cév, je možné, že diagnoza je tato.

Prosím pěkně o vaši radu a také prosím, pokud se diagnoza potvrdí, mám podstoupit operaci nebo se to ještě dá napravit?

Děkuji moc Hanka

Odpověď

Dobrý den,
pokud máte zátěž arteriosklerozu, můžete počítat, že se tím směrem budete ubírat i vy, neseme si rodinnou karmu a tak stejné vzorce chování a pak stejné nemoci. Přečtěte si o aterioskleroze, o její duchovní příčině a pak i léčbě.
Arterioskleroze předchází blokace toku tekutin v těle, potíže s ledvinami (pitným režimem) a s lymfou. Příznaky, které popisujete, jsou příznaky přetížené lymfy. Pokud rozhýbete svůj lymfatický systém, žádnou aterosklerozu dostat nebudete muset 🙂
Přečtěte si o očistě lymfy, z doporučeného je pro vás Ocean, Omega, přidala bych C 1000, a k tomu pít doporučené čaje. 
Očista bude trvat určitě delší dobu, proto si zřiďte členství v CaliVitě, (jednoduše zvolte v našem shopu při přihlášení Zájemce o členství a je to) ať nakupujete za členské ceny. Pokud něco nebude jasné, pište. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře