Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu, protože mám pocit, že se točím stále dokola a neumím svoje “zdravotní problémy” pojmout jako celek, ale vždy zkouším uzdravit část, pak jít na další, ale nejde to tak lehce.. 🙂

Již několik let mi padají vlasy, sice dorůstají, ale jde vidět, kde jsou kratší, zejména okolo čela.., už nejsou tak silné, jak bývaly a nevlní se mi tolik jako předtím.

Dále nevidím do dálky – má to být strach z budoucnosti, ale ať dělám, co dělám, asi ho mám pořád?

Na levé noze mám u palce “tzv. kostku”, myslím, že se to nazývá halux. Toto je dědičné. Snažím se to masírovat a všemožně cvičit, aby  se to udrželo alespoň ve stavu, jakém to je :), ale určitě to je také psychosomatika, když jsem to zdědila!

Poslední dobou se mi dělají vyrážky na zádech, něco jako akné, ale jen na zádech. Co s tím?

Další věc je, že mám snad od puberty gyn.výtok. Údajně je to běžné a jsem zdravá, ale obtěžuje mne to a už si s tím také nevím rady.

Jsem vegetarian, kterého začal poslední dobou trápit ještě lepek a mléčné výrobky..

Mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď! 🙂Majda

Odpověď

Dobrý den,
vždycky jsem naprosto v šoku, jak problémy sedí na každého člověka jako pr… na hrnec! 😀

Jinak vám chci říct, že to děláte skvěle, že postupujete krok za krokem jednu věc za druhou. To je výborný postup, jak zvládnout cokoliv, obzvlášť pro vás je to naprosto výborný posun, protože jste člověk, který má problém udělat první krok (chybí vám pětka). 

Všechny potíže, které řešíte, jsou od jater a žlučníku. Játra mají kontrolku vlasy, oči a kůži, vbočený palec je o zatuhlosti myšlení, tj. o nepružnosti jater a nás samých. Výtok je nespokojenoost spojená se žlučníkem. A vy jste podle Astrologie 9 planet 4 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník! Takže vám ukazují na váš životní úkol, který máte řešit – spokojenost, měkkost, nelpět na svých názorech a postojích. Program pro váš prvek Dřevo je Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Určitě se podívejte!

Navíc máte tři izolované jedničky, což značí člověka, který nedokáže sdělovat, co cítí, má v sobě uzavřené věci, které chce sdělit, obzvlášť ty nepříjemné, které neumí sdělovat. Pak máte dvě osmičky, což je energie negativity, nespokojenosti a vidění spíš problémů  než pozitivních věcí. Tohle vše vede opět k zatuhnosti a lpění na svém postoji. Protože nemáte ani jedno “ženské” číslo (dvojku ani šestku), tak cesta k uzdravení je přes nalezení a žití své ženskosti, přes ženskou roli v partnerství. Viděla jste mé programy Žena je láska? Teď je momentálně otevřený prostor Jsem skvělá žena, přidejte se.

Co je dědičné, to je příležitostí k překonání rodinné karmy. Protože máte prázdnou rovinu Saturnu, což je karmická rovina, takže můžete tím, že “změkčíte” spravit karmickou zátěž celé vaší rodiny, vidím to na ženskou linii. Četla jste článek Dědičnost  – smůla nebo příležitost?

Pokud máte žít zdravě, tak určitě pouze vegetariánská strana není řešení. Pokud nechcete jíst maso, tak byste měla vyloučit rozhodně i mléčné výrobky, sladkosti, cukr, bílou mouku. Já vegetariánství nedoporučuji, protože vím, že i rostlina má duši a vše je jen energie, tak je jedno, čím se živíte. Tohle poznání jsem získala od indiánských šamanů z Kolumbie… Důležité v životě není, co jíme, ale s jakým záměrem, což znamená, že pokud miluju sebe, tak v prvé řadě myslím na sebe, a pak si vybírám to, co nejméně škodí druhým a okolí. Farmářské maso, zelenina od drobných pěstitelů, ryby z volného moře, … jsou podle mě v pohodě potraviny s dobrou energií. Ale samozřejmě je to vaše volba. Napsala jsem článek: Proč nejsem vegetarián, i když maso nejím, pokud máte chuť, přečtěte si ho.

Protože vše u vás vychází od jater, doporučuji jaterní kůru s vyššími dávkami Lecitinu (3-3-3) a přidat Liquid Chlorophyll na odkyselení. Bylo by dobré vydržet delší dobu, alespoň 3 měsíce – raději až do jara. Uvidíte, jak se vše začne krásně postupně spravovat jedno po druhém…
Vše si pořídíte tady.

Držím palce a jsem s vámi! Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?