Dotaz

Dobry den,

Chtěla jsem poprosit o radu. Mentálně čtu vasi knihu Žena je láska a jsem z ní unešená, ctu jí už podruhé a snažím se jí používat v praxi. Přijde mě že pořád začínám a začínám, neboť to opravdu funguje.

Nějak si ale nevím rady s tímto: manžel už asi 2 roky hraje hru na telefonu. Nejdříve hrál doma, treba celý den, nebo hned co prisel z práce až do noci. Máme 9 let syna a všichni jsme už z toho nešťastný. Ven se synem chodím sama, na kolo na hřiště, on vždy slíbí že půjde s námi a když už čekáme hodinu oblečený připraveny jít sabotuje to, takže jdeme sami. Syn už mě prosí ať odejdu, že by si přál s tátou trávit čas, ale ten nechce a jen hraje. Když jsem mu řekla, že mě to trápí, hodil po.mě telefon a urazil se a doteď se mnou nemluví.

Co dělám špatně, podporuju ho v zaměstnání, vše v domacnosti zastanu sama, protože když ho požádam velice hezky nepomůže protože hraje a později to neudělá i když čekám dny, nakonec musím sama. Třeba nevyzvedne dítě z družiny. Nakonec to.dopadlo tak, že hraje v práci po práci, aby doma to vypadalo že nehraje, takže chodí z práce v devět večer dennodenně a syn ho vůbec nevidí. Nevi nic o dětech, ani se nezajímá a volá svojí mamince a sestře, že si přijde jako páté kolo u vozu.

Nevím si rady, vím, že je to.moje vina a že neco dělám špatně.

Dekuji vám velice za radu.

Odpověď

Dobrý den,

děkuju, že se vám knížka Žena je láska líbí 🙂

Problém vašeho muže je v tom, že je závislý. Je to stejná závislost jako třeba na alkoholu, člověk se z ní těžko vymaní sám, potřebuje pomoc. Vy vše, co děláte, děláte správně, a hlavně – staráte se o sebe a svou ženskou cestu, nechcete svého muže přinutit k tomu, aby se změnil. Ono to z principu ani nejde, pokud nechce sám.

Pro vás je ženská role váš životní úkol, protože si nesete veskrze mužskou aktivní energii, takže pokračujte ve své změně. A v knížce si přečtěte kapitolu o komunikaci, je tam návod, jak nechat muže prožít si své rozhodnutí. Protože žádat a stále žádat často nefunguje, chce to nechat dotyčného prožít si všechno naplno. Váš muž vám dává najevo, že o vás nestojí, že je pro něj přednější hraní. Když tedy o vás nestojí, řekněte mu, že takový život nechcete, že pokud se rozhodl žít sám s hrou, tak to budete respektovat a můžete se rozejít. Sdělila bych mu, že já takový život nechci, a nechci takový život ani pro vaše dítě, tak pokud on to tak chce, tak ať si v tom zůstane – ale sám. Buď se probere a uvědomí si, co riskuje, nebo ne. Uvědomte si, že je závislý, chce to vyhledat opravdu odbornou pomoc. Takže pokud vám řekne, že se rozcházet nechce, tak trvejte na tom, ať něco se svou závislostí dělá. A nedovolte sliby chyby, pokud slíbí, že to změní, nedovolte navracení do starých zvyků.

A věnujte se sobě, své ženské cestě, pusťte jeho, ať si dělá, co chce, ale vyhraňte si hranice svého života, dejte jasně najevo sama sobě i jemu, jaký život chcete žít. A začněte s ním sama. Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o svobodě a sebelásce, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře