Dotaz

Můj syn 12 let měl 4 týdny hnisavou rýmu, po jejím vyléčení se paní doktorka rozhoduje zda nosní mandli vyndat i přesto, že syn nemá žádné potíže.
Nechrápe ani se v noci nedusí nevím proto zda to pro něj bude nejlepší řešení. Znám spoustu lidí ze svého blízkého okolí, kteří mají mandli vyndanou a jsou na tom hůře než před tím. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,určitě NEvyndávat – pokud bych se měla rozhodnout já. Nosní mandle jsou indikátor oslabeného tlustého střeva, jen vám říkají, co děláte špatně. Pokud je odstraníte, bude se tlusté střevo ozývat jinde a možná razantněji.Nechápu, jak si někdo (i když má titul a vlastně tím spíše!) může dovolit posuzovat Boha a přírodu a druhým vnucovat názor, že něco v těle máme zbytečně a vlastně to nepotřebujeme!Doporučuji vašemu synovi podpořit imunitní systém a činnost střeva a následně posílit všechny sliznice. Určitě měl antibiotika, tudíž došlo k vytlučení příznivé střevní bakterie, a následnému oslabení tlustého střeva a imunitního systému vůbec (ve střevech ho máme 90%!!). Mohlo by proto dojít k návratu onemocnění a lékař by zase řekl vyšmiknout. Jako když bychom v autě odstřihli tu protivnou kontrolku oleje, protože na nás bliká! Ta tam vlastně také nemusí být, že? Auto jede i bez ní.. chvíli…Takže doporučuji:AC Zymes – je to příznivá střevní bakterie, pomocí které navodíte opět rovnováhu ve střevě a posílíte imunitu. Acidophilus totiž nedovolí ostatním nepříznivým mikroorganismům, aby se přemnožily a způsobily někde nějaký problém. Dávkování 2-0-1 pouze 1 balení.Full Spectrum – přírodní komplexní preparát, obsahující všechny minerály a vitaminy, které člověk potřebuje. Nezapomínejte, že váš syn je v růstu a již potřebuje dodávat vše, co ve stravě nedostává, protože to v ní dnes prostě není, ale v přírodní formě, což tyto produkty splňují. Dávkování 1-0-0 dlouhodobě.C1000 – přírodní vitamin C. Po měsíci ho vyměnit za C 500, dávkování 1xdenně dlouhodobě.Ze stravy se snažte vyloučit mléčné výrobky, uzeniny, cukr, bublinkové sladké limonády, cukrovinky – já vím, to bude možná největší problém!! Ať hodně pije pokud možno čistou vodu nebo s vymačkaným citronem nebo grepem.Krásné léto.Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?