Dotaz

Dobrý den,

již půl roku mám problém se spodní čelisti. Prvních 6 zubů (<3,3>je přes den tepající. V případě, že si lehnu dásně tepou ještě víc. Celou dobu se potýkám s vysušeným spodním rtem, neustále je musím mazat balzámem. Jsou napjaté A celkově mi ten spodní ret přijde větší než předtím. Krevních testů bylo zjištěno, že jsem v minulosti prodělala Varicella zoster a že mám protilátky cca 1600. Paní doktorka mi na to napsala antivirotika. Nevím zda by to s tím mohlo mít spojitost. Už jsem zoufalá nevím co s tím.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. LN

Odpověď

Dobrý den,

spodní ret je ukazatelem našeho tlustého střeva – viz diagnostika. Pokud se zvětšuje, je napjatý, ukazuje to na „plnost“ tlustého střeva, potíže se stolicí, zácpa, vysušenost znamená málo tekutin. V každém případě je tepání projev zánětu. Nevím, zda pociťujete nějaké potíže se střevy, máte nějaké problémy,… V každém případě to vypadá, že vaše tělo bojuje s infekcí a nedokáže si s ní poradit, viry způsobují zánět.

Zánět je projev toho, že tělo bojuje, je to pozitivní ukazatel, a jediné, co pomůže, je posílit tělo v boji proti zánětům, zánět nepotlačovat. Každý boj s viry je dráždění imunity, která se bojem posiluje, proto bych pouze dodala látky, které tělo posílí. Přečtěte si o herpesu obecně a přírodní léčbě.

Doporučuji:

AC Zymes – probiotika, která podpoří aktivní boj s viry tím, že se zvýší počet příznivých bakterií ve střevě a na sliznicích, nejdůležitější je acidophylus, policajt, který udržuje rovnováhu naší mikroflory – dávkování 2-2-2 + Virago – cílený produkt na podporu imunity proti herpesu 1-1-1 + C 1000 – základní vitamín pro podporu imunity 2-2-0 + Stress Management B komplex – na zklidnění a podporu hojení zánětu 1-1-1 + Liquid Chlorophyll – zklidnění sliznic v ústech i ve střevě, zezásadění prostředí, ve kterém se virům nedaří – loknout si několikrát denně, proplachovat ústa, pak spolknout a zapít vodou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky, jíst co nejvíce zeleniny, rýži, jednoduše.

Takto bych to viděla na měsíc, pak se mi ozvěte, jak stav vypadá a nastavíme další dávku.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Virago: Proti virům
Virago: Proti virům

VirAgo je komplexní přípravek, jehož všechny hlavní složky podporují zdravou činnost našeho imunitního systému. Oleuropein je látka, která se nachází v cenném extraktu z listů olivovníku a má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které ještě skvěle doplňuje lysin, aminokyselina, která brzdí množení virů. Echinacea je dobře známá bylina, kterou lidé dlouhodobě využívají v boji proti patogenům. Bylo prokázáno, že kočičí dráp se zinkem zvyšuje činnost imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře