Dotaz

Dobrý den Miluško. Jste první člověk,kterému důvěřují a proto píší o radu.

Snazim se přijít na to kde jsem ztratila sílu energii marně. Sleduji videa, čtu knihy hledám informace o Vít, meditace atd..

Byla jsem dítě plně energie vitality smíchu radosti ze života. Vždycky jsem milovala pohyb, lidí, zvířata, pestrost dne, poznávání nových míst, sport pohyb volnost bylo moje štěstí. Jako dítě samostatná moc jsem doma nepobyla, vše řešila sama a ještě pomáhala druhým. Lepe jsem se cítila s cizími lidmi byli více ke mě vsimavi veselí dávali najevo přízeň. Doma náročné vztahy.

Proc to píší m pocit že s partnerem, kterého jsem si vzala jsem přišla o energii, sílu. Jela jsem jen jako stroj co ode mne čekal. Touzila jsem mít jiný vztah než doma, žít jinak v radosti věrnosti toleranci. Nic z toho jsem nezažila. A ja se tak snažila, a jen podrazy a zklamání neuvěření, že to nedostávam zpátky.

Pak potíže zdravotní tinitus 12 let, bolesti beder na to dali jen slabé AD potíže usnout byli děsne kdo nezažil nepochopí. Spatne jsem začla zvládat práci, syn, domácnost. Vylety, sport nebyla energie chuť to pak nešlo. Zahrnuta povinnostmi jen na vše sama jako vždy. Snazila jsem se sílu vrátit občas lépe jinak stejné.

Nakonec diagnóza unav.syndrom, přelecena Borelie, plicní chlam, páteř lordóza, kyfóza, výrůstky bedra od narození. Svaly klouby bolesti, záškuby, slabosti noh, šž thyreotoxikoza, někdy hypo někdy hyper. Kde jsem se ztratila z atletky, posilovna byla moje síla jak chlap. Pak posttraumaticka stresova p.panicka porucha, auta provoz fóbie po úmrtí autonehoda. Ted sama čas pro sebe, kde začít chci najít sebe.

Děkuji krásný den přeji. A děkuji za Vás.

Odpověď

Dobrý den,

není to tak složité, na to přijít, zapomněla jste úplně pro druhé na sebe, postavila jste sebe na poslední místo. Jste energie 7 Kovu, to jsou lidé, kteří příliš nemají rádi sebe, obviňují se za spoustu chyb, které udělali a obrací hněv proti sobě. Kovy jsou pracanti a je pro ně práce vždy na 1. místě, vy navíc máte samá lichá čísla a silnou rovinu odhodlání, tedy velké množství aktivní, mužské energie, kterou potřebujete ventilovat, odvést.

Problém je, že máte dvě sedmičky, které vám dávají velkou citlivost a potřebu všem pomáhat a starat se o všechny a všechno, nakládat na svá bedra, i to, co vám nepřísluší za ně řešit. Prostě pácháte dobro. Vaše životní číslo 8 vás vyzývá v životě udržovat rovnováhu ve všem, co děláte, tedy i mezi věnováním se sobě a těm druhým, mezi práci a odpočinkem. A protože rovnováhu neudržujete, zastavuje vás tělo. Pro vás je to výzva postavit sebe na první místo, začít se věnovat zase sobě a naplnit sebe. Teprve pak můžete druhým pomáhat, až vy budete naplněná.  Přišla jste tady na zemi kvůli svým úkolům, které máte zvládnout a často to, že se příliš staráme o všechny, místo o sebe je proto, že nechceme řešit to své. U vás je to práce na své ženské roli a odpuštění, což je životní úkol Kovu.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska, je pro váš prvek a  s vašimi mužskými energiemi jste takový chlap v sukni, je potřeba pracovat na své ženské energii a učit se mít ráda – projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

Najděte si něco, co vás baví, co vás naplňuje a každý den se tomu věnujte, sportujte potřebujete to jako sůl, odvedete tím své silné energie, jinak se obrací proti vám a jste nespokojená, unavená, podrážděná.

Kupte si Noni – harmonizuje štítnou žlázu a hormonální funkce, doplní živiny, uvádí tělo do rovnováhy, změkčuje a rozvolňuje tkáně, svalstvo a působí nejen na fyzické úrovni, pomáhá k lepšímu pochopení, často nám to pak docvakne, 3 lžíce denně

Doplňte minerály vápník a hořčík- Strong Bones– 2-2-2, pro posílení nervového a svalového systému, jsou v chelátové vazbě, tělo je dokáže využít a vstřebat

A přidejte Rhodiolin – bylinka rozchodnice růžová, pomůže vám zklidnit, lépe zvládat stres a napojit se zase na sebe, být v harmonii sama se sebou, dávkování 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře