Dotaz

Dobrý večer,
během posledního půl roku se mi nezvykle nahromadily zdravotní potíže: zánět Bartholiniho žlázy (na pravé straně), boláky na kůži (na pravé hýždi) asi způsobené zlatým stafylokokem, opakované záněty pochvy (Ureaplasma, streptokoky, candida, zlatý stafylokok, kvasinky v 1 nálezu krátce po dobrání ATB a vaginálních tablet Macmiror)) a močových cest (asi taky ureaplasma, dle paní doktorky). Asi to všechno znamená sníženou imunitu. Gynekoložka mi doporučila Wobenzym jako podpůrný prostředek, zajímal by mě Váš názor na jeho účinnost. Užívám ještě tinkturu z lichořešnice a urologický čaj (Pavel Váňa). Budu ráda, když mi poradíte nějaké další vhodné prostředky, případně když mě odkážete na jinou odpověď z Vaší poradny, kterou bych mohla využít.
Vděčně uvítám Váš komentář o hlubších příčinách toho všeho, které asi tuším: rozvádím se, mám novou lásku a zvykám si na ni, musím se přestěhovat, ráda bych odešla ze zaměstnání a oboru vůbec, “překvalifikovala” se a přeorientovala svůj život jinam – nevím zatím přesně kam. Budu ráda za jakýkoliv názor na to, co se mám tímto vším naučit a jaký to má smysl.
Děkuji a srdečně vás zdravím.

Odpověď

Dobrý den,potíže s pohlavními orgány vždy souvisí s naším partnerem, takže ve vašem případě je to jasné. Zřejmě jste se nějaký čas “špinila” nečistým sexem bez lásky nebo vnitřním odmítáním partnera bez toho, že byste viděla východisko ven. Je třeba se ale z předešlého vztahu poučit, je třeba pochopit, v čem vás váš minulý partner trénoval. Jste žena = pečovatelka, která se téměř bezvýhradně stará o ty druhé. Přitom velmi city a lásku potřebujete, ale protože sama o těch svých nemluvíte, zůstávají ty vaše projevené druhým neopětované. Pak ve vás zahnízďuje strach ze ztráty, ze samoty, z opuštění. Váš partner vás učil, že je třeba milovat především sama sebe, učit se nikoho nepotřebovat, na nikom nelpět a na nikom nebýt závislá. Velmi snadno si necháváte druhými ubližovat a velmi těžce se křivd zbavujete, ale protože druhé potřebujete, potlačíte je v sobě a děláte, jako by nic. Takže pak se tyto křivdy projevují ve vaší neschopnosti se fyzicky s partnerem milovat (přes výtoky, záněty to nelze). Začněte s novou láskou na nových, jiných základech, buďte samostatná a milujte se.Co se týká těla, rozhodně už žádná antibiotika. Nebo máte pocit, že vás lékařka léčí do vyléčení, nebo si připadáte ve stále horším a horším stavu? To druhé je pravda…Doporučuji:AC Zymes – příznivá střevní bakterie, kterou tam již po všech antibiotikách žádnou nemáte. Ta je zodpovědná za rovnováhu všech mikroorganismů v našem zažívacím traktu a tudíž, když chybí, plísně, kvasinky a ostatní nepříznivé se přemnoží a napadají nejbližší orgány. Dávkování 2-0-2 nalačno.Noni – velmi účinně posiluje imunitní systém, využívat alespoň 1 balení, což je 1 měsíc 3xdenně 1 polévkovou lžíci.Green Health, působí proti překyselení, což je u vás obrovský problém, dávkování 2-2-2 před každým jídlem. O překyselení a jeho řešení si přečtěte na stránce o Překyselení a všímejte si především ionizátoru vody Aquarionu, potřebovala byste vodu zásaditou pít a kyselou si proplachovat pochvu, zbavit se plísní je velký, velký problém, chce to vytrvalost a skutečně trpělivost a vzít to z mnoha stran.Psylium = semínko indického jitrocele – ráno a večer rozmíchat ve ¼ litru vody 1 čajovou lžičku, rychle vypít nalačno, ve vodě totiž bobtná a stává se z něj želatina. Když ho vypijete, stahuje s sebou nečistoty z trávícího traktu pryč.Bylinný čaj na podporu ledvin – vypít mezi 15-18 hodinou 1 litr, střídat po 3 týdnech.Je nutné vyloučit ze stravy všechny sladkosti, cukr totiž také vytváří kyselé prostředí. Také je třeba vyloučit ze stravy mléčné výrobky.Přesně pro vás jsou programy Akademie celostního zdraví – Soužít je láska a Žena je láska, podívejte se na ně!Toť ode mne vše, pokud něco potřebujete doplnit, jsem tu.Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?