Dotaz

Krásný den,

ráda bych se zeptatala, kojim svého 3mesicniho syna a už podruhé se mi dělá zánět v pravém prsu. První zánět byl hned v šestinedělí a včera znovu. Zvládám to zatím s paralenem, ale ráda bych věděla kde je hlubší příčina. Měli jsme teď nějaké konflikty v rodinách, tak jestli to může být i tím?

případně můžete mi prosím doporučit nějaké bylinky?cítím se velmi unavená.

Děkuji z celého srdce

Odpověď

Dobrý den,

rada pro vás už v poradně je, pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Zánět prsu, vyskočí vám odkazů víc. Doporučuji užívat vše, co je tam doporučeno kromě vrby a místo ní dát Samburex (v akutní fázi zánětu se užívá 6 lžiček denně s tím, jak zánět ustupuje, ubírají se dávky, trvá to vždy pár dní), což je náhrada ATB a spolehlivě se může užívat i pro malé děti, takže neškodný při kojení. K tomu navíc vojtěšku Green Health (2-2-2) – dává se na podporu tvorby mateřského mléka, navíc ho čistí, protože odkyseluje, je zdrojem živin, dodá vám energii a sílu. Pokud neužíváte kvalitní mulitivtamín pro kojící, tak si přidejte i New Life 3 denně. Uvidíte, jak energie poroste, když zachováte po vyléčení zánětu vojtěšku, New Life a C 1000 🙂

Určitě každá naše nemoc je o nás, co řešíme a co prožíváme. Zkuste to teď moc neřešit, protože kojící žena by měla mít za úkol pouze jednu jedinou věc – plně se oddat dítěti a kojení. Chápu, že s vaší silnou energií 5 Země, která chce mít vždycky pravdu a je hluboce přemýšlivá, máte potřebu řešit všechny problémy a zabývat se jimi, ale zkuste se obrátit k synovi a přijmout kojení jako meditaci, díky které se můžete učit vypustit myšlenky, které na vás útočí. Zánět je projev boje, a pokud je v prsu, tak ukazuje, že bojujete chlapskými způsoby a technikami. Doporučuji se na to vykašlat 🙂 Na všechno řešení bude ještě v budoucnu dost času, tento okamžik, kdy kojíte své dítě, se ale nevrátí.

Nebo jen po očku sledujte mé ženské programy Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře