Dotaz

Ahoj Miluško a Ivane,

jsem jedna z členek Kruhu a využívám i další Vaše programy (Příjmat je láska a Tolerovat je láska). Řeka bych, že způsob myšlení a pohled na svět jsem razantně změnila, ale teď tápu. 

Cca 7 let zpátky jsem měla gynekologické problémy. Původně jsem skončila na chirurgii s podezřením na zánět slepého střeva. Doktoři se dohadovali mezi sebou a mě řekli jen, že je tam malé množství volné tekutiny, což značí zánět. Ale nijak to neřešili. Já jsem pak šla sama na gynekologii, kde se rozjel kolotoč s léčbou zánětů a nakonec došlo i na konizaci děložního čípku. Od té doby jsem byla bez potíží. Čípek se zahojil prý ani nejde poznat, že nějaký zákrok byl. Myslím, že jsem pochopila, že můj problém byl ve vztahu k mužům a podařilo se mi ho razantně změnit.

Ale teď jsem zase v nemocnici na kapačkách s antibiotiky na pánevní zánětlivou nemoc. Zatím jsem nerodila, tak se doktoři bojí o průchodnost vejcovodů a o moji plodnost. Nejspiíš se jedná o chlamydie, ale stále se čeká na výsledky stěrů. A než jsem se dostala do nemocnice, tak jsem se o týden dřív vyléčila z angíny. Minulý rok jsem navíc prodělala pásový opar. Naštěstí s velmi mírným průběhem.

Nikdy jsem problémy se zdravím neměla, ale poslední dva roky se to na mě jen hrne….

Je mi jasné, že bude problém ve slabé imunitě. Jen teda nechápu proč zrovna gynekologické problémy. Můj vztah k mužům se doslova otočil a partnera mám skvělého. Navíc se po slovech doktorů celkem bojím i já o svoji plodnost. Antikoncepci už taky nějaký rok neberu. Navíc téma rodiny je u nás s partnerem aktuální.

Můžete mi prosím pomoci pochopit, proč zrovna tato nemoc? A jak mám tělu pomoci dostat se do zdravého a plodného stavu? Pokoušela jsem se na to přijít sama, ale vůbec to nechápu.

Předem mockrát děkuji

S pozdravem

Kristýna

Odpověď

Ahoj Kristýnko, je skvělé, že nejprve hledáš sama a teprve pak se ptáš. Taky jistě víš, jaké jsou tvé životní výzvy a jakým směrem se máš ubírat, na čem pracovat, úžasné, jak postupuješ. Veškeré vysvětlení vyplývá z tvých tří devítek a chybějící pětky. Z tvé potřeby všechno pochopit, věřit, že to stačí, a že hmota, tj. tělo, není tak důležité. Duchovní příčina je vždy zásadní v onemocnění těla, ale pokud onemocní tělo, je třeba lečit ho fyzickými, tj. hmotnými prostředky. Pochopit je důležité, ale nestačí to… Nevím, co znamená, když píšeš, že ses vyléčila z angíny – jak? Léky nebo přírodně? Pásový opar – léky nebo přírodně? To je totiž nejvíc zásadní…. Pokud se sice snažíme pochopit příčinu nemocí a postupujeme ve změně postojů a vztahů, ale opomíjíme tělesnou schránku, nemůže to pomoci. Přečti si článek: Co je to přírodní léčení. Často nás nemoci těla stále stahávají zpět, přináší další a další nemoci, jen abychom si těla všimli a začali ho vnímat stejně důležitě jako duši a mysl. Druhý pohled, který mě napadá, je ženská cesta. Vaječníky vyjadřují naši ženskou schopnost tvořit, plodit něco nového, naši kreativní stránku. Nejde jen o plození dětí, ale i o tvorbu čehokoliv “ženského” v našem světě, jde o ženské práce, ženské tvořivé činnosti, “obyčejné” ženské aktivity. Dále o naplňování svého poháru tím, co miluješ dělat, zda děláš to, co tě baví, máš svou chvilku pro sebe, věnuješ se sama sobě v ženských aktivitách. Zánět je vždy boj – s jakou lehkostí si užíváš ženskou cestu? Netlačíš moc na výsledek? Není v tvém konání víc snahy dosáhnout cíle než dovolení životu, aby plynul? Tudy se ubírej 🙂 A pro tělo bych ti doporučila intenzivně posílit imunitu: AC Zymes 2-2-2 + ImmunAid 2-2-2 + C 1000 2-2-2 + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1, klidně v akutní fázi přidat Samburex (je to náhrada ATB), Curcumu,… cokoliv dalšího protizánětlivého. Vše si pořídíš v empatia shopu Je třeba odkyselit organismus, popíjej vodu s Liquid Chlorophylem (3 lžíce do vody), stravuj se podle své krevní skupiny, rozhodně vyřaď cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky a maso. Ideálně spoustu zelené zeleniny, rýži, obiiloviny vhodné pro tvou krevní skupinu, ráno ovoce, hodně zeleninových polévek. Kromě kreativní ženské činnosti potřebuješ to, co miluješ dělat, ventilovat jako povolání, hledej a uplatňuj své schopnosti, zaměstnanec tě ničí. Pokud neděláš práci, kterou miluješ, sportuj, než ji najdeš nebo si vytvoříš 🙂 Pokračuj, jsi skvělá! s láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?