Dotaz

Dobrý den,

dnes jsem objevila úžasné stránky, kde radíte mnoha lidem.

Já mám na Vás dotaz ohledně mého zravotního problému, ke kterému se neustále navalují dalš a další problémy.

Už 6 let se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy, kterou mi zjistili náhodně, když jsem začala mít problémy s migrénou, které trvají pořád tak 4 -5 x do měsíce, po dvouch letech mi diagnostikovali – vyhřezlé plotýnyky na krční páteři(léčeno rehabilitacemi a analgetiky – doporočení operace), po roce zjištění další problémy s páteří a to s v bederní oblasti – opět výhřez – bez doporučení operace, zatím ješte ani na jedné jsem nebyla. K tomu všemu se mi přidal problém se zažíváním – pálení žáhy, některé jídla vůbec nemůžu jíst – tlačí mě v žaludku jde mi všechno jakoby zpět do krku, hlavně asi tak dva roky mi neustále padají hodně vlasy( mám jich pořád ještě dost) ale na endokrinologii je vše v pořádku, jsem neustále unavená, natíkají mi nohy a ruce ráno a večer, mám kolísavý tlak, momentálně jsem během jednoho měsíce přibrala 5kg a to jím bílé maso, hodně zeleniny, piju vodu a zelený čaj 3l a více za den! Už jsem bezradná a tak bych Vás chtěla požádat o radu.

Mnohokrát děkuji za věnování času a energie mému dotazu.

Jaroslava

Odpověď

Dobrý den,
přesně takto „léčí“ lékaři! Místo toho, aby našli skutečnou příčinu potíží, chytnou se prvního výsledku jakéhokoliv vyšetření, hodí lék, a pak jen „léčí“ další a další příznaky toho stejného problému, který ještě zhoršují léky, které předepíší. Vysvětlím vám to…
Váš hlavní problém je přetížení jater a žlučníku, jste dle mého nespokojená ve vztahu. Z toho migrény, které jsou o přílišném přemýšlení, převaze mužské energie, chybějící orgasmus, neschopnost být měkkou, podřídit se, pustit kontrolu. Migrény jsou vždy zapříčiněny stažením obratlů krční páteře, krční páteř je kontrolkou jater. Když máme přetížená játra, pak v odvádění škodlivin z těla pomáhají další odpadní systémy, třeba lymfa. Lymfatický systém úzce souvisí s hormonálním, protože přeplněná, špinavá lymfa odtéká do sleziny hlavním odpadním kanálem, který teče krkem přesně pod štítnou žlázou, kterou tím oslabuje, a tím oslabuje celý hormonální systém. Když je lymfatický systém plný škodlivin, pomalu teče, a tak i pomalu funguje štítná žláza. Míšto aby lékaři doporučili něco na rozhýbání lymfy, a její rozproudění a očistu, dají hormon na štítnou žlázu a tím ještě víd zastaví lymfu a odvod zplodin. Lymfa totiž filtruje i umělé hormony, proto téměř všechny ženy, užívající hormonální antikoncepci začnou za čas užívat léky na štítnou žlázu.
A tak díky „léčbě“ štítné žlázy se vám ještě víc zhoršil odvod škodlivin, ještě víc jste ztuhla ve všech měkkých částech, jako jsou ploténky páteře. Ploténky jsou ukazatel naší měkké, ženské části. Lymfa má za následek otoky, přibývání na váze, i problémy s tlakem. Vy jste podle Astrologie devíti planet 1 Voda, která má za životní úkol pochopit a měnit své vztahy, především partnerské. Nejohroženějšími orgány jsou ledviny a močové cesty. Pokud v tomto úkolu selháváte, přímo ohrožujete své srdce.
Doporučuji vám vyhodit hormony do koše, pokud užíváte nějaké další léky, tak taky. A začít s očistou lymfy:
Ocean 21 (ráno na lačno místo hormonů na ŠŽ 3 lžíce) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do vody, popíjet během dne) na odkyselení + Super Soya Lecithin (5-5-5) na rozvolnění zatuhlostí + Strong Bones (2 po obědě a 2 před spaním) na migrénu. K tomu čaj Vilcacora a Lapacho. Stravu upravit podle doporučení v očistě.
A vstupte do kurzu Žena je láska, prioritní je pro vás pochopit a vyřešit vztah.
Takto 3 měsíce a pak se ozvěte! Kdyby něco, jsem tu.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře