Dotaz

Dobrý den Miluško,

již nějakou dobu čtu Vaše články, které mi moc pomáhají a přihlásila jsem se na Váš kurs žena je láska zdarma 🙂

Nicméně bych se ráda dozvěděla o sobě ještě více a váš poheld..Dříve jsem měla nízkou sebedůvěru a sebevědomí, moc si nevěřila. Pracuji na tom být více v ženské pasivní energii a více se věnovat sobě a užívat si své ženství a pěstovat sebelásku a sebehodnotu sama k sobě.

Nicméně zdravotně mne často trápí bolesti žaludku a nebo občas i hlavy. Trpím někdy i úzkostmi, strachy a obavami. Cítím se vnitřně neklidná v nepohodě.

Ve vztahu k mužům jsem byla asi já více ta která je naháněla, nicméně v hloubce své duše jsem se bála zranění, odmítnutí, blízkosti, vztahu i lásky. Že mne muž opustí, nebude mne mít rád a bude chtít jenom sex.
V partnerství jsem se cítila být více já ta aktivní a muž pasivní, slabý – první případ – bývalý partner je země. I když jsem si to přála v srdci a duši naopak – abych já byla ta žena, kterou muž dobývá, stará se, hýčká, která se může o muže opřít a být ta jemná, otevřená. Snažili jsme se o dítě, ale nepřicházelo.V tomto vztahu mi chyběla vášeň a přitažlivost.

Nebo jsem do života přitahovala emocionálně nedostupné muže, chyběla mi tady zase něha, láska – otevřené srdce a muži, kteří chtěli jen nezávazný vztah nebo sex ne blízkost, otevřenost.
Poslední vztah nevztah jsem měla s mužem kdy on je dřevo a já kov. Dočetla jsem se, že to je vztah učitel žák. O co v našem vztahu jde a co se mám s ním naučit? Právě tento muž chtěl jen občasný sex i když trochu té lásky jsem tam už od něj cítila.

Mám problém s pravou rukou když píšu. Již to mám dlouhodoběji asi 10let. Když mám psát mám s tím problémy a ruku mám pak neuvolněnou nebo v křeči a musím kontrolovat abych mohla něco napsat. Po delším psaní mne ruka bolí. Když mám někde psát nebo podepisovat před někým je mne trapně jestli to zvládnu. Pracuji většinu života v kanceláři, tak nevím jestli tu ruku nemám přetíženou od myši a počítače nebo je to psychické a třeba od páteře nebo zad?

Děkuji moc za Vaše články a videa, moc mě to posouvá, učí a pomáhá 🙂

krásné jarní dny Vám přeji Evelina

Odpověď

Dobrý den,

jste neskutečně silná energie, v podstatě moc ženské energie nemáte… ačkoliv vám připadá, že máte málo sebevědomí, tak rozhodně tak na druhé nepůsobíte. Máte samé plné roviny s velkou silou – plnou rovinu odhodlání, pochopení a empatie. Znamená to, že je z vás cítit tlak, že ačkoliv máte vy pocit, že sdělujete věci laskavě, tak ostatní to cítí jako tlak. Navíc jste energie krevní skupiny O, což je síla vůdce. Energie 6 Kovu vás vede k pocitu, že vy víte, jak je to správně, a pokud druzí odmítají přijmout vaše rady, tak to v sobě uzavřete, odstřihnete je a zůstává ve vás pocit, že vám druzí nerozumějí a vy je ve svém životě nepotřebujete. Kovy neřeší problémy, ale ukládají v sobě a nechtějí se k nim vracet….

Kovy tím, že si v sobě ukládají neřešené problémy, mají sklony k depresím, smutkům. Nežijí tady a teď, ale minulost, proto v nich nežije ani střevní mikroflora, a mívají potíže s tlustým střevem. Podívejte se na duchovní příčiny oslabeného tlustého střeva a na diagnostické prvky oslabeného střeva – třeba se v tom najdete a uvidíte další souvislosti.

Pravá strana těla ukazuje na problémy s mužstvím, u žen to znamená, že něco děláme špatně ve vztahu k mužům. Netuším, jak jste posunula vše, co sledujete, do praxe, jestli jste něco opravdu zkusila udělat. Vy udělat, vy změnit, vy zkusit, nezávisle na pátrání po tom, co on. Protože otočit prst na sebe je prvním krokem k tomu cokoliv ve svém životě změnit. Kovy jsou stabilní a nemají chuť ke změně, proto je toto hlavní výzva – začít s praktickými změnami sama sebe.

Program pro vaši životní výzvu – učit se odpouštět a pro prvek Kov je Odpustit je láska, jeho čas je ale až na podzim, teď je uzavřený, zatím se můžete podívat na videa zdarma a na podzim se přidat – vše se dozvíte v mailu.

V této souvislosti bych doporučila přestat pátrat cokoliv o vztazích, přestat řešit, co on a co já, ale začala bych jednoznačně od sebe. Co já mám změnit na sobě, jaké jsou mé výzvy ke změně, a pak se do toho pustit, nezávisle na tom, koho vedle sebe mám – to je až druhotný krok, kdy čteme z chování druhých něco o sobě. Pokud to máme umět přečíst, musíme se znát.

V kurzu Žena je láska je ve 2. lekci téma: Co se mám učit já, to prozkoumejte, vše si o sobě napište, dohledejte v empatii, rozpitvejte sebe. A pak z kurzu vyberte aktivitu, přesné kroky, které máte dělat směrem k němu, a ty začněte dělat nezávisle na tom, jaký je a co on. Začněte kvůli sobě.

Přidejte se pro podporu sesterství do KRUHU.

Doporučuji pro tělo oživit své střevo probiotiky, doplnit si minerály, které každá žena potřebujeme a odkyselit se:

AC Zymes 2-2-2 + Strong Bones 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + popíjet Liquid Chlorophyll 3 lžíce do 3 litrů vody a vypít během dne

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu podle své krevní skupiny, co vás ničí jsou mléčné výrobky a pečivo, to rozhodně vyloučit.

Držím palce, začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře