Dotaz

Dobrý den Miluško,
právě jsem si četla dotazy ohledně zubů, přesto bych se ráda zeptala na Váš názor. Zuby se mi nekazí často, naposledy jsem měla zkažený zub je tomu 8let, spíše jsou citlivé. Před týdnem mě začal bolet zub – 4 nahoře, více a více, až sem musela k zubaři, ten mi řekl, že v něm mám infekci a odumírá mi nerv. Levnější cesta je ho vytrhnout – to ale nechci, takže si zaplatím. Nutno podotknout, že se nacházím na Novém Zélandu, kam jsem přiletěla před pár měsíci, cestovat a pracovat na rok. Je pravda, že nevím kudy má životní cesta povede, ale nedělám si z toho hlavu. Co mě ale trápí více je má nadváha, která se vyšplhala na 77kg z mých 64kg, které jsem měla ještě před rokem. Jsem z toho zoufalá. Měřím 172cm. Sportuji ale je pravda, že papám hodně sladkého, pracuji v kavárně, což mě baví, je můj sen si otevřít vlastní – až přestanu cestovat a usadím se. Stále se snažím dokola nejíst to sladké a tak začínám opět ode dneška 🙂 Jen bych ráda našla i tu mou duchovní příčinu.
Děkuji za Vaší odpověď i čas.
S přátelským pozdravem Petra

Odpověď

Milá Petro,
také se těším na osobní setkání 🙂
Něco málo o předstoličkách si můžete přečíst v této odpovědi, je z ní zřejmé, jak vaše zkažená čtyřka souvisí s vaší nadváhou a chutěmi na sladké. Předstoličky jsou totiž kontrolkou orgánů žaludek, slinivka a slezina, přičemž slinivku si oslabujeme větším přísunem sladkostí, než je zdrávo (a současně si blokujeme přísun lásky), tím se extrémně překyselujeme (jsme nespokojení s tím, jak to s láskou máme), a následně si blokujeme lymfatický systém, odvod zplodin lymfou (špatně se zbavujeme křivd a zloby, nešvarů a ublížení) a tím i slezinu, svou imunitu (schopnost bránit své potřeby). Takže neřekla bych, že vaše přibírání je tuk, spíš máte zablokovanou lymfu. Ta se nemusí projevovat jen opravdovým otékáním, ale i zvýšenou celulitídou, angínami či tlaky na krku, potížemi se štítnou žlázou, častou nemocností a chladem končetin. Pokud náhodou užíváte hormonální antikoncepci, vyhodit 🙂
A proč to tak máte?
Jste obrovsky silná energie. Máte samostatnost, úspěšnost a vedoucí úlohu jako 8 Země i jako energie vaší krevní skupiny, jste rozený vůdce! Máte v sobě pracovitost a praktičnost (4 v mřížce) i organizační schopnosti (8 v mřížce). Co vás však brzdí v tom, abyste všechny tyto své schopnosti realizovala, je rovina myšlení s vícečetnými trojkami, což znamená, že máte spoustu nápadů, ale zůstávají jen ve vaší hlavě, příliš myslíte a dumáte, málo vydumané skutečně děláte. O tom svědčí i chybějící pětka, což je chybějící odhodlání skutečně reálně věci dělat, jít do toho, udělat první krok, realizovat své nápady. Takže si představte tu silnou, svobodnou energii, kterou máte – a teď si zrekapitulujte, jak ji skutečně uplatňujete. Málo – to je jisté, jinak by se vám neblokovala lymfa a neměla jste citlivé zuby, které jsou citlivé kvůli odhalování krčků, málo stabilním dásním, které nám duchovně poskytují oporu a zázemí pro naše zbraně = zuby. Máme jisté obavy zakousnout se do toho, co máme konat, nemáme jakousi „zadní“ stabilitu, jistotu, zázemí. Tu nemáte. Obrátila bych se do dětství, ne proto, abych hledala kostlivce ve skříni, ale proto, abych odpustila rodičům vše, abych se vypořádala s tím, jak se chovali a co dělali, resp. nedělali. V každém případě pocit nedostatku lásky je odtud. Je třeba si uvědomit, že jste to byla vy, kdo jste si své rodiče vybral přesně takové, jací jsou a byli, se všemi jejich vlastnostmi a nedostatky. Potřebovala jste zažít pocit nepodpory – umíte si představit, jak by to vypadalo, kdybyste se svou obrovskou silou byla rodiči ještě podporována? 🙂 A tak jste si je vybrala, aby vás sráželi, abyste tu sílu našla v sobě, nehledala lásku jinde, u někoho jiného, ale hledala tu lásku k sobě v sobě, a také ji realizovala tím, že budete uplatňovat svou silnou energii a žít ji reálně. Tak si nejlépe projevujeme lásku k sobě, že žijeme život, ve kterém uplatňujeme všechny své schopnosti, a tím si přitahujeme vše, co potřebujeme a následně žijeme v dostatku. Láska je sladkost, pokud si nedáváme dost lásky sami tím, že se realizujeme, děláme, co nás baví a těší, potřebujeme získat lásku zvenčí, buď od někoho, nebo od něčeho – když nám nedávají sladkost druzí, bereme si ji sami cukrátky a dobrotami.
Opravdu by vám mohla hodně pomoci knížka Hovory s Bohem, ale i Zbavte se svých kil bolesti. Výborné pro vás jsou knížky Luis Hay, učí v nich různé techniky, jak se mít víc rád, práce se zrcadlem, vizualizace, meditace, třeba Miluj svůj život – společník a rádce. A nevím, jakým způsobem se popasujete s očistou lymfy, ale nepochybuji, že to zvládnete na jedničku 🙂 Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře