Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Snažte se, aby z vašeho vlastního života a jednání bylo patrné, co byste rádi viděli na svých dětech. Lydia H.Sigourney

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna kapsle přípravku L-Lysine Plus nabízí tolik lysinu jako 4 porce kukuřice?

Když muži nechtějí sex?

Velmi často si ženy stěžují, že jejich muž je málo sexuálně uspokojuje. Nebo dokonce, že se s nimi nemiluje vůbec. Sex jednou do roka je dnes běžnější a běžnější...

Proč tomu tak je a co se s tím dá dělat?

1. Muž je zraněný a nemá v sobě žádnou mužskou sílu

Představte si svého muže, kterého vychovávala akční matka, která zvládla všechno sama. Pak ho do výchovy převzala učitelka ve školce, škole, kde opět dostával zřetelně najevo, že kluci jsou pomalí, zlobiví, nepečliví, prostě holčičky jsou mnohem šikovnější. Kluci se umí jen prát a jsou dobří tak akorát v tělocviku...

Naši muži vyrůstali bez špetky úcty k mužství, které se v nich rodilo. Všechny mužské přednosti zvládaly mnohem rychleji děvčata, a oni, než se rozkoukali, bylo všechno zařízeno...

Ženy, naši muži jsou jen výplodem naší vlastní práce. Jak jsme si to zařídily, tak to máme. Jediná cesta, jak mít muže plného mužské síly, je ho naplnit. A k tomu je třeba spoustu ženské trpělivosti a ženských vlastností.

Dávejte svým mužům 3 věci: úctu, pocit, že ho potřebujete a naplňujte ho jako muže, tj. dávejte mu najevo, že po něm sexuálně toužíte jako po nejskvělejším samci, jakého jste v životě potkaly (i když tomu tak zatím není). 

2. Muž je naším zrcadlem

Vzpomeňte si, jak často jste používali neuctivé výrazy v souvislosti s muži a sexem.

"Chlapi chtějí jen to jedno. Jsou to sviňáci, kterým se postaví hned, jakmile uvidí pěknou ženskou. Přemýšlí penisem."

Pokud dlouho vysíláme neuctivé signály směrem k mužům, dostaneme přesně to, co potřebujeme. Máme vedle sebe muže, který sex s námi nechce. Najednou máme muže, který přesně plní tu roli, ve které není sviňák a ten, který chce jen jedno. On to nechce. Máme, co jsme vysílaly.

Zkusme najít, kde se v nás vzaly ty neuctivé postoje k mužům a sexualitě. Pokud se tak chovala naše matka, my to nemusíme opakovat. My můžeme milovat sex, můžeme vzhlížet ke svému muži jako k samci na druhou, i když naše máma takhle k tátovi nevzhlížela. Osvoboďme se od vzorců, ve kterých jsme zmrzly.

3. Muž má problém

Může být jen unavený. Je přetížený z práce, vyšťavený povinnostmi. Možná zvládnete uvolnit mu, třeba převezmete na čas domácí povinnosti, umožníte mu, aby nemusel tolik pomáhat, na co jste zvyklá. Dovolte mu, aby si odpočinul.

Možná jen nemá sílu být aktivní. Chce si užít, že o něj pečujete vy. Lepší, než ho peskovat a nutit ho k sexu, je uspokojit ho sama, a dát mu najevo, že ho milujete a chápete jeho únavu. Orální sex mužské energii velmi prospívá, dobíjí ho a navíc dostává pocit, že je pro někoho důležitý, a že jeho blaho někdo staví na vysoké místo na svém žebříčku hodnot. 

Možná má fyzický problém. Muži se neradi svěřují s problémy, obzvlášť se svým mužstvím. Uvědomte si, že jednou v životě stejně nastane doba, kdy nebudete schopni společného fyzického sexu, jeden z vás prostě nebude moct. Budete se trápit a do konce životě budete nešťastní? Ne, budete hledat jiné řešení.

Partneři, kteří se milují, hledají způsoby, jak udělat druhého šťastným. Hledejte ty způsoby už teď.

Většina žen přesně ví, co chtějí ony. Většina ale vůbec netuší, co chce jejich muž.

Obraťte se k němu, dávejte jemu, naplňte jeho. Dnešní ženské pokolení to dluží všem mužům bez rozdílu.

Jedna žena mi kdysi řekla: "A proč mám dávat já? Ať začne on!" a dodnes je nešťastná a neuspokojená...

Všechno je naše škola a naše volba, jaký vztah a muže budeme mít.

Je pro tebe připravený kurz zdarma Žena je láska

s láskou Miluška

A co když žena nechce sex ?

A co když žena nechce sex ?

A proč má partnera? :-)

Když žena nechce sex, tak nemá smysl, aby žila s mužem, protože pokud nenaplní ona jeho tím, co potřebuje, tak od něj nemá šanci získat nic zpátky. Takže ztráta času pro oba... 

K zamyšlení...

To jenom potvrzuje mou teorii... veškeré to učení, kde rozdělujeme na mužské a ženské mi zní v hlavě jako neustálé "sex sex sex". Když to dáme pryč... zbydou jen "bezpohlavní lidské bytosti". A to je poněkud vztah na jiné, duchovnější úrovni. Co myslíte?
Když se to pokusíme oddělit... a brát sex jako samostatnou kapitolu... co nám dává, co bere - a že nám bohužel bere sebe, protože se odevzdáváme druhému a když nás nenaplní (což ostatně skrze sex moc nejde právě), nikdy nemůžeme být plně sťastní. Můžeme sex propojit s těmi city, ale pořád to tam poněkud narušuje. Ve mně se tohle hrozně mele... protože ona je to ve své podstatě univerzální věc... sexuální energie je to samé co životní energie... bezpohlavní... a tak proč to tak je, že by mělo platit ve vztahu k tomuto něco jiného pro ženy a jiného pro muže?
... Věříte, že může vztah fungovat i bez sexu?? Dokážete si představit, že mezi vámi a Ivanem není (a zůstala mu vlastně jen ta podstata rozmnožování)? To je docela významná otázka. Ale zdá se, že podle vás ne. Co když ale ano?
Kvůli těmhle otázkám se cítím vnitřně dost rozbitá... ale nedávají mi pokoj, protože moje duše chce znát pravdu, a tu pak nakonec žít v celé své kráse.
Proto mi přijde, že to mám komplikovanější než jiné sledovatelky Vašeho projektu Žena je láska, neboť na jedné straně máte nejspíš pravdu v tom, že musím jaksi kultitovat to svoje "ego", co mi brání být ženou, na druhé ale, jakoby to tak bylo správně, že už tyhle prastaré základy (alá muži jsou z Marsu, ženy z Venuše) jakoby nechci obnovat, protože cítím, že jsem už někde jinde.

Většina Žen přesně vědí co ony chtějí

Připouštím Miluško, může to být pravda. ALE minimum jich to umí sdělit pochopitelným způsobem svému partnerovi i potenciálnímu. Nebo jich to minimum sdělit chce.
A PROTO to "moudro" Žena neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane.

co když Žena nechce sex

Pro Lenku a MM.
Doplňující otázka a chce ta Žena milování?

MM správná první otázka je - Kolik let je té Ženě? Kolik let je sama a od kolika let?
Slyšel jsem spoustu poučení od Moudrých a zasvěcených jak sex už netřeba,.... Jen jim bylo 65 a více let. Tak si troufám předpokládat jejich vnitřní postoj JÁ už nemůžu takže je to pro mě prostě zbytečnost, a když pro MĚ tak určitě i pro ostatní.
Pokud to že ve vztahu nebude chtít sex -( radši říkejme milování),Žena partnerovi nesdělí na začátku a nedá mu ohledně toho volnost,tedy ať je radši sama. A necpe svůj postoj ostatním.Nebo si hledá takového který také nechce.

k zamyšlení

Lucie, kolik Vám je let?
Máte partnera?
Kde jinde se cítíte?
Víte, že praxe se sexuální energií vám oběma mohou prospět ve vnitřním vývoji a v postupu duše?
Ale to musí chtít a učit se a umět oba....
Jinak se sama sebe zeptejte,nakolik milujte svého partnera a dáte mu svobodu realizovat své potřeby jinde s jinou a přitom o něj budete bez zášti stále stejně pečovat jako dosud.pokud ne proti rozervanosti jedině rozvod.