Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Neustále jsou zkoumány a studovány lidské nemoci. Jsou organizovány vědecké kongresy jeden za druhým. Stále nové a nové léky, ale stále nové a nové nemoci, a je zřejmé, že to nepovede k žádnému konci, dokud nezměníme proud našeho vědomí...

P. Ivanov

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že kuřáci potřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci? Jedna cigareta zničí účinek 150mg vitamínu C. Kuřáci by měli dodat organismu denně minimálně 1000 mg vitamínu C.

9. den půstu

9. den půstu

Ivan

 

Miluška

93,8 kg (- 5,8 kg celkem) Oproti včerejšku jsem tedy 0,1 kg přibral :-)

Zase jen zeleninka, ale už nerozmixovaná.

Večer ještě poslední klistýr. To bylo dílo...

Opustila mě literární múza. :-))

  Ráno nic moc, sluníčko je schované.  Obvyklé rituály, váha 63 rovných. Vstávám s obrovskou žízní, takže doplňuji tekutiny o sto šest.

Procházka s Badíkem nic zvláštního, ani jsme nešli k řece, jen do lesoparku. Jsou tam nádherné velké smrky a po včerejší bouřce se všude válí ulámané větve, sbírám domů do vázy - maličké šištičky a světle zelené nové jehličí - nádhera :-))

Nemůžu se zbavit veliké žízně, mám pocit, že v žaludku mám vody plno, ale v puse naprosto sucho. Tiše závidím Ivánkovi jeho rýži se zeleninou, začínám mít chutě. Dokonce mi jakoby kručí v břiše - že by konečně tělo postřehlo, že nedostalo již několik dní baštu?

Jinak se po těle  cítím velmi dobře. Jen mírná únava, musím chodit pomaleji, zadýchávám se.

S Ivanem vše zase při starém - pohodička a souznění :-))

Večer jedno pivečko a postel opět kolem půlnoci.

Ještě něco dopíšeme, nebojte... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu