Zkoušeli jste někdy držet půst? Já mnohokrát, nejdelší byl 38 dní. Nikdy jsem se na něj předem nepřipravovala, i když někteří to mají raději a je to pro ně lepší. My Vodnáři jsme prostě intuitivní, a moc nepřemýšlíme, a hned konáme…

Pokud přemýšlíte, zda si dát půst, přečtěte si o půstu obecně tady jsou tam obecné principy, jak půst držet ZDRAVĚ:

Půst

Vždy, když držím půst, tak je rodina nadšena! Já totiž vyvářím, peču a připravuji dobroty s mnohem větší chutí než obvykle, asi se potřebuji naplnit alespoň vůněmi.

„Jak dlouho se chystáš držet?“ opáčil Ivánek. Pokrčila jsem rameny – asi až už budu mít chuť přestat.

Možná to bylo tím správným impulzem, že jsem to ráno poslechla svou intuici a konala, nepřišel vůbec, ale vůbec žádný hlad.

Pila jsem pouze vodu (a to tedy hodně), přiznám se ráno ke kafíčku a večer k vínečku. Je fakt, že jsem užívala ještě víc doplňků než běžně – přidala jsem ty na pročišťování (Spirulinu ChlorelluResveratrol Plus) a ty, které zabrání úbytku svalové hmoty, když se nejí (XShape a mateří kašička – Bee Power). No samozřejmě podpora jater, to je při každé očistě třeba (Silymarin Plus s Lecithinem). Denní režim běžný, ranní procházky, o víkendech aktivita na kolech nebo pěšší výlety.

Čekala jsem a čekala, kdy to přijde… je to možné, že nic? Žádný hlad, žádná únava, žádné motání hlavy, vůbec nic! Ale něco přece…

Začaly mi přicházet zvláštní „nepříjemnosti“. Divné situace, které ve mně vyvolávaly nepříjemné pocity, řekla bych to jednodušše – konflikty. Ze všech stran a velmi rychle.

Otvíraly se mi staré křivdy, oživovaly emoce, které jsem myslela, že už prožívat nebudu, začala jsem řešit staré konflikty a situace, které jsem považovala za vyřešené.

A těch poslů, trenérů, kteří tohle vše přinášeli – stáli v řadě a čekali, až tu svou práci, ten svůj trénink budou moci vykonat! Nebylo vše rychlé, jak to dnes v podstatě vše je, ale rychlé na druhou, prostě fičák!

Po pár dnech hladovky uvidíte auru.

Otevře se vám srdce a vy se chtě nechtě napojíte.

Každá činnost vám bude připadat jako meditace, budete jako v rauši. Vaše smysly budou několikanásobně zbystřené, sluch bude vnímat to, co jste nikdy neslyšeli, ucítíte omamné vůně, které jste dřív nevnímali, uvidíte barvy, které dřív jakoby nebyly. A ucítíte příval pozitivního, krásy, vděčnosti, radosti – lásky. Donutí vás to zastavit se a z té úžasné nádhery toho všeho plakat 🙂

A pak po nějakém čase vám začne vše docvakávat.

Najednou pochopíte všechen ten trénink, začnou přicházet odpovědi, vše bude tak jasné a tak jednoduché. Tak zřejmé a viditelné. Tak pochopitelné a najednou velmi lehce přijatelné.

Ta neskutečná vděčnost, kterou budete skrz naskrz prostoupeni, začne přecházet dál – na všechny ty trenéry, které jste nepochopili, a vy budete opět plakat štěstím, že to všechno z lásky ke vám udělali. Budete je milovat a budete jim děkovat!

Jedno ráno jsem se probudila (24. den půstu) a věděla jsem, že stačí. Vím, že pro tentokrát toho bylo až dost.

Možná, že už zítra neuvidím auru, ale ta vděčnost, která se do mne za ty dny nalila, ta vím, že tam bude ještě hodně a hodně dlouho, doufám, že už stále.

Dopoledne mi zavolala sestra, že mi vyšije ubrus se slunečnicemi a já se zase rozplakala 🙂

Nebojte se pracovat se svým tělem, je velikým pomocníkem, tolik vás posune, pomůže vám pochopit. Proto tolik prosazujeme přírodní léčbu, starání se o své tělo, protože to víme – na vlastní kůži. A přejeme tohle zažít i vám 🙂

Jak se starat o své tělo komplexně, s pochopením duše a mysli, všeho, proč máte život tak, jak ho máte, vás učíme v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Resp. se to tam naučíte sami…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Miluška – vaše Empatia s láskou

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Resveratrol Plus: Výtažek ze semen hroznů a koenzym Q10 - komplexní ochrana srdce a cév
Resveratrol Plus: Výtažek ze semen hroznů a koenzym Q10 - komplexní ochrana srdce a cév

V našem prvotřídním produktu jsme zkombinovali cenný resveratrol pocházející z červeného vína a semínek z hroznů, který podporuje cévy, a koenzym Q10 dodávající energii, tak, abychom, jak je to jen možné, zajistili komplexní ochranu kardiovaskulární systému. Na druhé straně složky tohoto produktu také napomáhají ochraně proti škodlivým účinkům volných radikálů a mohou zpomalovat proces stárnutí.

Detail produktu

Komentáře